Zomrel herec

Náš svet opustil ďalší známy herec, ktorý o svoj život prišiel nečakane a tragicky. Pritom nemal ani 40 rokov. Pre portál TMZ o tom prehovorila jeho matka a pre magazín Variety zase agent. Čo sa mu stalo osudným?

Je to iba pár dní, čo sme si pripomenuli stratu výnimočného a talentovaného človeka. Pred rokom totiž zomrel slovenský herec Dano Heriban.

Práve včera však prišla správa o úmrtí zahraničného herca. Tragicky zahynul 37-ročný Američan Johnny Wactor, ktorý si zahral napríklad v dobrodružnom filme Supercela. Tiež sa objavil vo viac než 200 epizódach seriálu General Hospital v role Branda Corbina. Postrehnúť si ho mohla aj v seriáli Myšlienky vraha či NCIS: Námorný vyšetrovací úrad.

Tragicky zahynul známy herec

Známy herec bol zastrelený v sobotu skoro ráno v centre Los Angeles. Portálu TMZ to potvrdila jeho matka Scarlett. Povedala, že Johnny bol s kolegom v práci, keď zbadali troch mužov pri hercovom aute.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Johnny Wactor (@johnnywactor)

Hoci úrady nezverejnili meno zosnulého, Scarlettin opis zodpovedá popisu incidentu, pri ktorom sa traja podozriví údajne pokúsili ukradnúť katalyzátor. Polícia neposkytla ani opis podozrivých, no Scarlett dúfa, že páchateľov rýchlo chytia.

Johnnyho matka portálu TMZ povedala, že jej syn sa nesnažil bojovať, ani ich zastaviť. Muži na neho však vystrelili ešte predtým, ako odišli. Podľa policajných informácií, na ktoré sa odvoláva portál TMZ, záchranári prišli na miesto činu tesne po tretej v noci a v nemocnici ho vyhlásili za mŕtveho.

Pre portál Variety sa vyjadril aj hercov agent David Shaul. „Johnny Wactor bol úžasný človek. Nielen talentovaný herec oddaný svojmu remeslu, ale skutočný morálny príklad pre každého, kto ho poznal. Tvrdo pracoval, bol húževnatý a nikdy sa nevzdával. Na vrcholoch a pri pádoch náročnej profesie vždy držal hlavu hore a neustále sa snažil zo seba dostať to najlepšie, čo mohol,“ uviedol vo vyhlásení.

Dodal ešte, že čas s Johnnym bolo privilégiom a prial by to zažiť každému. Známy herec bol podľa neho obetavý človek a po viac ako desaťročí spolupráce si ho obľúbil. „Navždy zanechá dieru v našich srdciach,“ vyjadril sa ešte pre Variety.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Revista Ronda (@revistaronda)

Zdroj: TMZ, Variety

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News