Dojemné príbehy

Svet plný slávy a bohatstva sa môže zdať na prvý pohľad bezchybný, no skrýva v sebe dojemné príbehy plné bolesti. Nie všetko, čo vidíme, je skutočne tak. Ako uvádza portál brightsideme a businessinsider, niektoré celebrity si prešli skutočným peklom. Aj jeden známy český herec zažíval tyranstvo, ktoré opísal pre portál Koktejl.sk

Tieto dojemné príbehy slávnych osobností nám ukazujú, že aj tie najznámejšie hviezdy sú len obyčajní ľudia, ktorí čelia podobným výzvam ako my.

Jim Carrey

Obľúbený komik Jim Carrey odišiel zo strednej školy, pretože jeho rodičia nemali peniaze. Žil v karavane spolu so svojou 4-člennou rodinou. Carrey povedal, že v týchto ťažkých finančných časoch si vypestoval zmysel pre humor, ktorý sa následne rozhodol využiť vo svoj prospech.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jim Carrey (@jimcarrey__)

Mark Wahlberg

Známy herec pochádza z 9 detí a práve on je najmladším z nich. Keď mal 14 rokov, odišiel zo strednej školy, čo mohlo byť následkom aj toho, že jeho rodičia sa v tom čase rozvádzali. Predtým, než sa stal slávnym, bol veľmi problémový, kradol a dokonca užíval aj omamné látky. Herca môžeš poznať zo známych filmov, ako napríklad Ostreľovač, Macík, Planéta opíc a mnoho ďalších.

Alois Švehlík

Kto by nepoznal rozprávku Princezná z mlyna? Práve mlynár, a teda otec Elišky, ktorý sa volá Alois Švehlík, to v minulosti mal naozaj ťažké. Jeho otec bol cholerik, ktorý ich bil až kým nemali podliatiny po celom tele a s bratom Jaroslavom dokonca utiekli z domu.

„Pri facke som po zemi lietal ako handra. Dvakrát som ale dostal takú bitku, že som mal pocit, že mi ide o život,“ zveril sa pre portál koktejl.sk Švehlík a dodal, že ho otec zvykol mlátiť šnúrou od žehličky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ROK 2021 (@celyrok_cz)

Oprah Winfrey

Oprah patrí medzi najslávnejšie moderátorky všetkých čias, avšak jej detstvo nebola žiadna prechádzka ružovou záhradou. Ako uvádza portál brightsideme, už ako 14-ročná porodila syna, ktorý však po krátkom čase zomrel. V detstve nosila namiesto šiat vrece od zemiakov, pretože jej rodičia nemali dostatok financií, a tak treli biedu.

Keďže už ako násťročná musela pracovať, osud mal pre ňu pripravené prekvapenie. Práve práca ju priviedla do rádia a odtiaľ sa postupne vypracovala omnoho vyššie.

Dojemné príbehy slávnych osobností nám ukazujú, že aj tie najznámejšie hviezdy patria medzi obyčajných ľudí, ktorí čelia podobným výzvam ako my. Ich príbehy sú inšpiráciou pre nás všetkých, aby sme sa nevzdávali svojich snov a bojovali za to, čo je pre nás dôležité. Ak miluješ filmy a hercov, otestuj sa v našom kvíze TU a ukáž, či vieš, kde sa preslávili.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News