Hollywoodski herci
instagram/claudioporcarelli , iansomerhalder, bradpitt_theman

Čas sa, žiaľ, nedá zastaviť, ale ich široké úsmevy, charizma a prenikavé pohľady skrz kameru ostanú navždy. Niektorí z nich zahrali mnoho postáv, či už dobrých alebo zlých, no nielen výbornými hereckými výkonmi, ale najmä krásou sa zapísali do našich pamätí. Ako však vyzerali tí najkrajší hollywoodski herci predtým a ako sa na nich podpísal zub času?

Črty tváre ostali avšak pribudlo pár vrások, niekde zasa šediny, avšak na príťažlivosti im to neubralo. Krásavci z hollywoodskych filmov, vedia ako lámať srdcia žien aj teraz.

Čas okrem toho, že nám často uniká popod ruky, mení nielen osobnosť, ale aj výzor. Nevyhnú sa tomu ani muži či ženy, herci či obyčajní ľudia, ba dokonca ani tí najkrajší z najkrajších. Týchto 7 hercov však dokazuje, že ani pribúdajúci vek im na príťažlivosti neubral.

Kevin Costner

Kevin Costner má síce neuveriteľných 67 rokov, no na obrazovkách vyzerá stále neodolateľne. Americký herec, režisér a producent hral napríklad vo filme Tanec s vlkmi alebo Zelený svet. Mnohé média ho označujú aj ako najkrajšieho bodyguarda, pretože po premiére filmu Osobný strážca sa ním pre mnohé ženy naozaj stal. Kto by nechcel takéhoto strážcu?

Kevin Costner
zdroj: Instagram/kevincostnerfans.worldwide, claudioporcarelli

Leonardo DiCaprio

Pamätáš si toho nežného chlapca s dokonalou tvárou, zvodným pohľadom, ktorý sa na teba pozeral z dojímavého filmu Titanic? Na konte má celosvetovú slávu, úspechy v účinkovaní celovečerných veľkofilmoch, ale taktiež aj titul najkrajšieho muža sveta, ktorí mu môžu iní hollywoodski herci len závidieť.

Leonardo DiCaprio svojou úlohou vo filme Titanic očaril nejednu diváčku. Dnes už 47-ročný herec, ale aj producent vyzerá rovnako dobre ako pred pár rokmi. Nečudo, že ho mnoho žien stále berie ako najkrajšieho muža sveta.

Leonardo DiCaprio
zdroj: instagram/isitdicaprio, leonardomylegend

Jason Momoa

V roku 2018 piedestál najkrajších hercov obsadil celosvetovo známy Jason Momoa. Kto by nepoznal Aquamana, ktorý svojimi tetovaniami, dlhými vlasmi a „pekáčom buchiet“ zamotal hlavu nejednej žene.

Tento americký herec však nevyzeral vždy tak drsne ako dnes. Ani v minulosti mu nechýbali svaly a prenikavý pohľad, avšak pozri sa na príťažlivého herca ešte z roku 1999 bez brady.

Jason Momoa
zdroj: instagram/suquinho_de_manga, mahalo_momoa_love

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife