unsplash.com

Neuvedomíš si, aká si šialená, kým ti nezačne na niekom skutočne záležať. 

Neuvedomíš si, aká si šialená, kým sa neobetuješ prvýkrát pre niekoho.

Neuvedomíš si, aká si šialená, kým sa nezamiluješ. 

Neuvedomíš si, aká si šialená, kým neurobíš niečo, čo si nikdy nečakala, pre toho druhého.

Chceme byť vo vzťahu, ktorý je dostatočne vyspelý na to, aby sme si sadli a povedali: „Pozri, takýto máme problém a takto ho vyriešime.“ Chémia môže spojiť dvoch ľudí dokopy, ale je to to tiché, konzistentné, každodenné úsilie, ktoré robí vzťah skutočne výnimočným.

Čím sme starší, už nežiadame o človeka, ktorý bude mať skvelý účes, ktorý bude počúvať takú istú hudbu ako aj my a bude ako z rozprávky. Chceme normálneho človeka, ktorý nás bude mať rád. Chceme rozumného a praktického partnera, ktorého budeme mať radi a ktorý sa bude o nás starať.

Žiadne zmiešané signály a nejasné veci. Čistá, úprimná a bezpodmienečná láska.

zdroj: unsplash.com

“Nie­kedy veci, ktoré si naj­viac že­láš, sa ne­stanú, a čo ne­ča­káš, sa stane. Ne­viem, nie­kedy stret­neš ti­síc ľudí a ni­jak sa ťa ne­dot­knú. Až príde je­den člo­vek a tvoj ži­vot sa navždy zmení.” – z filmu Láska a iné zá­vis­losti

Nevieme, akí sme šialení, až kým nepríde do nášho života niekto, na kom nám začne záležať. Kto je lojálny, komu dôverujeme, kto dbá o naše zdravie a o to, aby sme sa mali dobre. Niekto, kto nás podporuje a upokojuje v situáciach, kedy to nezvládame. Niekto, pri kom sa cítime v bezpečí v komu chceme zavolať hneď po tom, ako sa nám niečo podarilo alebo keď sme smutní.

Chceme niekoho, kto si na nás nájde čas a bude dávať úsilie do toho, aby sme boli spokojní. Kto plánuje s nami budúcnosť a kto sa zaujíma o to, po čom túžime. Kto nám dokazuje lásku a nehovorí len veci, ktoré nie sú pravdivé. Kto nám nedáva neisté signály a kto vie, že chce byť s nami za každých okolností.

Neuvedomíš si, aká si šialená, kým ti nezačne na niekom skutočne záležať. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating