Láska je skvelým spestrením nášho života, dodáva nám energiu, no môže nám ju aj zobrať. Avšak ak máme partnera, ktorý je zároveň aj našim najlepším priateľom, niektoré veci sa v našom živote a vo vzťahu zmenia.

Vo vašom vzťahu budeš viac sĺz zo smiechu ako zo smútku. Ak máte spoločný humor, rozumiete si a smejete sa na podobných veciach, rozhodne sa postupne stanete aj kamarátmi, ktorí sa spolu nenudia.

Budete sa spolu cítiť dobre v akejkoľvek situácií. Bude ako tvoj naozajstný kamarát, pred ktorým môžeš chodiť v pyžame, nenamaľovaná s mastnými vlasmi a aj tak ťa pochváli za to, ako vyzeráš. Je jedno, či budete spolu umývať riad, jesť v rýchlom občerstvení, skrátka v každej situácií vám bude spolu dobre.

Každý bozk je ako prvý bozk. Keď si nervózna, dá ti letmý bozk. Keď si šťastná, dá ti bozk. Keď si urobila niečo, v čom si uspela, dá ti pochvalný bozk. Všetky bozky sú ako prvé a ty sa tešíš z toho, že ti prejavuje nežnosti.

zdroj: unsplash.com

Ticho nebude trápne. Ticho u vás neznamená, že sa spolu nudíte, ale že každý máte aj svoje aktivity, ktoré môžete vykonávať zvlášť, no pri sebe. Je jedno, že ty si čítať knihu alebo sleduješ film, zatiaľ čo on hrá. Spolu ste spokojní.

Horšie časy sú pre vás len posilnením. S takým silným prepojením sa necítiš, že si sama, nech sa deje hocičo. Aj keď chceš niekedy kričať, plakať, je tu on, ktorý ťa vždy podrží a vypočuje. V ťažkých časoch sa nevyhýbate jeden druhému, ale snažíte sa veci vyriešiť, a tak sa stávate silnejšími.

Nemáš pocit, že sa mu musíš zapáčiť. Nemusíš naňho neustále robiť dojem, vidíš, že ťa ľúbi aj bez toho, aby si mu stále niečo dokazovala.

Rozprávate sa o všetkom. Hovoríte o svojich problémoch, o svojich pocitoch a ak sa vám niečo nepáči, poviete si to. Taktiež sa viete porozprávať o všetkom, o vašich priateľoch, starostiach a veciach, ktoré vás trápia. Nazývaš ho skutočným priateľom.

Zdieľate veci, ako nikto iný. Samozrejme, že máte aj svojich kamarátov, no medzi vami je puto, ktoré sa skrátka nedá porušiť. Najradšej trávite čas osamote, radi cestujete, robíte spolu rôzne aktivity a vzdelávate sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.