Žena a muž na rande

Muži urobia akúkoľvek hlúposť, len aby dostali to, čo chcú. Nezáleží na tom, či ide o prácu, kamarátov alebo o ženy. No práve pri nich sa dokážu naozaj snažiť. Týchto 7 vecí zvyčajne robí chlap, keď chce ženu dostať do postele. Všimni si ich a nenaleť mu.

Muži sú len pre to jedno ochotní urobiť takmer všetko. S aspoň jednou z týchto siedmych hlúpych taktík sa stretla už takmer každá z nás. Nebodaj si výnimkou?

Na toto sa nás snažia dostať do postele

„Nie si ako ostatné, ty si iná“

Klasická veta, o ktorej si muži myslia, že vždy zaberá. V skutočnosti vôbec nefunguje. Pokiaľ chlap použije túto vetu, utekaj kade ľahšie. Nečaká ťa nič dobrého, pretože na ňu balí snáď všetky ženy.

Nafukuje a vymýšľa si

Klame o tom, koľko mal partneriek v posteli, o tom, ako si všetky pochvaľovali, o tom koľko zarába a čo všetko cez deň stíha. Je na seba pyšný a nebojí sa to patrične predviesť. Do života naozaj nepotrebuješ chlapa, ktorý smrdí samochválou.

Ako ho lepšie spoznať
zdroj: Unsplash/Randy Kinne

Gesto gentlemana alebo taktika?

Spojený bod s nafukovaním. Myslí si o sebe, aký bude borec, keď zaplatí všetky drinky. Hoci chceš ukázať, že si samostatná a silná žena, nenechá ťa. Stále sa bude s tebou predbiehať, a tak je možné, že mu urobíš poriadny účet – no čo už, sám to chcel.

Možno za to čaká protislužbu, no pamätaj si, že len kvôli tomuto gestu sa mu nesmieš podvoliť. Má to byť gesto gentlemana, nie pozvánka do postele.

Pár flirtuje v bare
zdroj: Pexels/cottonbro

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating