V dnešnej dobe plnej toxických a krátkodobých vzťahov si niekedy naozaj zmätená. Hľadala si pravú lásku, no nie vždy to vyšlo, ako si si predstavovala. Zažila si v minulosti rôzne vzťahy, ktoré neboli práve najšťastnejšie, a preto si ostražitá. Teraz si však dala šancu niekomu novému, a vyzerá to, že je iný než tí predošlí. V tomto článku nájdeš 5 dôvodov, ktoré ťa presvedčia o tom, že tento chlapec to s tebou myslí naozaj vážne. Takto sa správa chlap, ktorý ťa naozaj miluje.

1. Cítiš, že je pri tebe šťastný

Možno sa to zdá ako taká nepodstatná a nedôležitá vec, no je to základ zdravého vzťahu. Všímaj si tie maličkosti, ktoré ho robia šťastným. To, keď sa na neho usmeješ a on sa na teba díva ako na najkrajšiu ženu sveta. To, keď ťa vidí a hneď sa usmieva. To, že aj keď nemá práve najlepšiu náladu, tak pri tebe doslova žiari. Si to práve TY, vďaka ktorej je šťastný.

2. Neprehliadne detaily

Pamätáš si, ako si mu vravela, že ťa čaká v piatok dôležitý test? Práve v ten deň si dostala od neho správu ako veľmi ti drží palce. Spomínaš si na to, ako si mu vravela, že miluješ olivy? Práve takú pizzu objednal. Počúva ťa a neprehliadne ani jediný detail. Vie, čo máš rada, aké dôležité udalosti ťa čakajú a nezabudne ani na tvoje narodeniny či meniny. Počúva ťa pozorne, pretože mu na tebe záleží.

3. Stará sa o teba

Ste vonku, je ti zima a on sa pri pohľade na svoju uzimenú krásku ihneď vzdá svojej bundy. Keď si chorá ti zas nakúpi vitamíny, uvarí čaj a zabalí ťa pod deku. To všetko robí rád a s láskou. Nezaujíma ho ako sa má on, nie je egoista. Hlavnou prioritou si pre neho jedine ty.

4. Teší sa z tvojich úspechov

Poznáš ten typ chlapcov, ktorí sa tvária, že ťa podporujú, no v skutočnosti to tak nie je? On medzi nich nepatrí. Podarila sa ti skúška či nejaká dôležitá písomka? On sa teší ešte väčšmi ako ty. Máš nejaký koncert alebo vystúpenie? On sedí s radosťou v prvej rade ako tvoj najvernejší fanúšik. Pamätaj si, že ak ťa miluje, tak ťa bude vo všetkom podporovať.

5. Vymýšľa plány do budúcna

Teraz nevravím o deťoch alebo o budúcej rodine. To ti povie trošku neskôr. Chlapi sú predsa takí. No vravím teraz o takých drobnostiach a maličkostiach, ktoré by s tebou rád zdieľal. Je s tebou rád, preto plánuje už mnoho vecí dopredu. Je ešte len zima a už ti vraví o svojich nápadoch, kam by ste mohli ísť v lete na dovolenku. Niekedy sú to aj maličkosti, napríklad to, kam by ste sa mohli ísť na prechádzku cez víkend. Jedno je jasné, zahŕňa ťa vo svojich plánoch.

„Na láske je najkrajšie to, že ju nikto nedokáže vysvetliť, ale predsa ju každý tak nádherne chápe.“
Francis Bacon

Ak si sa našla v týchto piatich dôvodoch, tak je naozaj veľmi pravdepodobné, že si stretla toho pravého. No tieto dôvody nie sú všetko. Musíš to cítiť hlavne vo svojom srdci. Keď príde pravá láska, ver mi, že to budeš cítiť tak ako nikdy predtým.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.