Tieto veci a činnosti by si mala urobiť v novembri, pretože sú preň charakteristické a podľa znamenia budeš potom šťastná.

Baran

Mala by si navštíviť kino a nakúpiť si všetky ingrediencie na to, aby si si doma mohla robiť počas jesene tekvicové latte.

Býk

Mala by si prestať písať mužom, ktorí o teba nejavia záujem. Potom by si mala navštíviť obchody a kúpiť si pekné šaty na ples, ktorý bude o chvíľu.

Blíženci

Musíš zlepiť svoje zlomené srdce a naučiť sa ľudom odpúšťať. Potom by si si mala kúpiť kvety a urobiť si radosť.

Rak

Mohla by si si ísť oddýchnuť do hôr. Si vyčerpaná a takýto oddych ti pomôže.

Lev

Mala by si si urobiť poriadok v skrini s oblečením. S novým ročným obdobím je to potrebné a potom sa budeš cítiť lepšie.

Panna

Zájdi niekedy sama na kávu. Prečítaj si dobrú knihu a nauč sa vychutnať si „svoj čas“. Skús sa naučiť život celkovo vychutnávať.

Váhy

Musíš sa naučiť niečo nové – jazykové alebo iné odborné kurzy sú na toto najlepšie.

Škorpión

Mala by si spomaliť. Zájsť aspoň 2x týždenne do fitka a postarať sa aj o seba. Naučiť sa niečo zdravé uvariť a viac využívať verejnú dopravu než auto.

Strelec

Mohla by si začať šetriť. Po malých častiach to nebude tak bolieť, akoby si mala dať na sporenie veľký obnos peňazí. Vyskúšaj to.

Kozorožec

Zájdi niekedy do divadla. Presvedčíš sa o tom, že to nie je len nuda, ale že sa aj zabavíš a spoznáš ďalšiu našu kultúru.

Vodnár

Mala by si viac pomáhať v domácnosti. Celý mesiac by mal byť na tebe, aby si sa naučila, že veci, ktoré väčšinou nerobíš, nie sú ľahké a tiež niečo „stoja“.

Ryby

Mohla by si sa viac skúsiť otvárať ľudom a zoznamovať sa s okolím. Niekedy si veľmi utiahnutá a rozhodne to neprináša šťastie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.