partner a kamarátky
Unsplash/Hannah Busing, Pexels/Dmitriy Ganin

Partner a kamarátky alebo kamarátky a partner? Kto z nich má väčšie právo byť s tebou vo voľnom čase a prečo by si nemala zabúdať na priateľky, keď si nájdeš novú lásku? Prezradíme ti to v niekoľkých bodoch.

Socializácia

Keď si nájdeš nového partnera, chcete spolu tráviť každú sekundu a nehľadíte na ostatných. Aj popri budovaniu vzťahu by si si však mala nájsť čas na kamarátky. Potrebuješ sa predsa socializovať a byť aktívna. Ak sa totiž uzavrieš do pomyslenej bubliny spolu so svojím partnerom, naučíš sa spoliehať sa iba na vás dvoch a stane sa z teba introvert.

Spomeň si, ako ti chýbali kamošky a vaše posedenia na začiatku pandémie. Nerozprávala si sa s ľuďmi mimo rodiny či partnera a po čase ti to chýbalo. Ak si nájdeš frajera, to ešte neznamená, že ti skončil život. Partner a kamarátky majú ťahať za jeden povraz.

partner a kamarátky
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Zrada

Kamarátky to tiež môžu brať ako zradu. Možno si myslia, že si ich vymenila za nového chlapa. Že ti je lepší on ako priateľky, ktoré poznáš roky a jeho si spoznala iba prednedávnom. Kým takúto pravú lásku však samé nezažijú, nepochopia, aké to je.

Blízke kamarátky v živote potrebuješ rovnako ako aj partnera po svojom boku. Každý z nich je v tvojom živote kvôli niečomu.

Tajomstvá

Tento bod nadväzuje na ten predošlý. Kamarátkam sa môžeš posťažovať s vecami, ktoré nemôžeš povedať tvojej polovičke. On možno tvoj problém nepochopí a keďže je muž, nebude ti s tým vedieť poradiť.

partner a kamarátky
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

S kamoškami sa môžeš porozprávať aj o intímnom živote medzi tebou a tvojím milovaným. Možno ti poradia, ako daný problém vyriešiť alebo ako váš milostný život zlepšiť. Proste sú nestranné a vidia to z pohľadu tretej, nezainteresovanej osoby. Častokrát sú takéto názory lepšie ako napríklad od rodičov či súrodencov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating