Photo by Chaly from Pexels

Keď máš svoju najlepšiu kamarátku, dobre vieš, ako skvele padne, keď máte čas len pre seba. Môžete sa rozprávať, smiať i nadávať, koľko chcete. Spolu si vytvárate spomienky na chvíle, na ktoré nikdy nezabudnete. K takým patria aj zážitky z ciest. Spoznať svet spolu s kamoškou? Skvelý nápad! 

Hovorí sa, že každá žena by mala aspoň raz ročne vyraziť na dámsku jazdu. Aspoň na pár dní hodiť všetko za hlavu a nechať kolotoč povinností doma. Jednodňový výlet, víkendový wellness, poznávací zájazd, či dovolenka pri mori. Je jedno, čo bude vašim cieľom, hlavne, že tam budete spolu!

Je to čas, ktorý máte na 100 % iba pre seba. Môžete si tak vynahradiť dni, kedy ste na seba ten čas nemali. Taktiež môžete prebrať všetky témy, ktoré máte na srdci bez toho, aby vás niečo obmedzovalo. Máte možnosť ešte viac upevniť váš vzťah. Nehovoriac o tom, že s kamarátkou je to naozaj dokonalá dovolenka!

Veď ak ste tak dobré kamarátky, že spolu cestujete, musíte sa veľmi dobre poznať, doplňovať sa. Preto vám odpadnú na ceste hádky o tom, kam sa kedy pôjde, aký bude program, kam sa ísť najesť… zhodnete sa totiž vo všetkom!

Och, a kto iný by ti tak ochotne robil milión fotografií na Instagram? No predsa tá, ktorú budeš fotiť rovnako! Tá, s ktorou dovolenka nuda rozhodne nebude. Pretože ako kamarátky máte rovnaké plány. Nemusíte sa nikomu prispôsobovať a môžete robiť, čo sa vám zachce. Ste rovnako naladené.

Preto neexistuje lepší partner na objavovanie sveta, ako tvoja najlepšia kamarátka!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife