V živote sa musíš neustále rozhodovať. Lámeš si hlavu pri výbere školy, pri výbere partnera, vyberáš si miesto, kde ostaneš žiť. Píšeš si na papier „pre“ a „proti“ a potom dlhé noci nespíš. A keď už sa konečne rozhodneš, dookola si prehrávaš scenáre, aké to mohlo byť, keby si sa rozhodla inak. Trápiš sa, či by to nebolo lepšie, či by si nebola šťastnejšia.

Je čas s tým prestať!

Začni si konečne svoje rozhodnutia vážiť!

Vždy by mohlo byť niečo lepšie, niečo krajšie, niečo veselšie…ale vieš, aké by to bolo v skutočnosti? Presne také isté, ako teraz. Keby si sa rozhodla inak, tak by si takisto rozmýšľala nad tým, že všetko mohlo byť iné. Buď spokojná s tým, pre čo si sa rozhodla! Snaž sa užívať si to, čo je, kam si sa dostala a príliš nepremýšľať. Ver tomu, že tam, kde teraz si, má pre teba veľký význam!

pexels.com

Prestala sa ti páčiť škola, pre ktorú si sa rozhodla? Určite si si tam našla veľa priateľov, ktorých by si inak nestretla.

Ľutuješ, že si sa presťahovala ďaleko od rodiny?  Predpokladám, že ti to pomohlo k tomu, aby si sa osamostatnila a získala nové skúsenosti.

A vieš čo? Keď už nie si spokojná v situácii, kam si sa svojím rozhodnutím dostala, tak niečo zmeň! Presťahuj sa, prestúp na inú školu, nájdi si inú prácu alebo sa s ním rozíď!

Každý z nás sa časom mení a rastie. To čo sme potrebovali skôr, môže byť pre nás teraz nepodstatné. Tak urob krok k tomu, aby si konečne bola šťastná!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife