Photo by senivpetro from Freepik

Byť fit, cítiť sa skvele, toto je hádam sen každej jednej z nás. Avšak buďme k sebe úprimné, nie vždy sa nám to darí podľa predstáv. A preto nemáme čo stratiť, keď sa necháme inšpirovať samotnými hviezdami! Toto ti odporúčajú… Nie všetko je iba o potení vo fitku. Niekedy stačí pozmeniť svoj jedálny lístok.

Nanešťastie Blíženci majú tendenciu s nechceným priberaním na váhe. K tomu im dopomáha najmä nekvalitná strava. Zaručene im však pomôže, ako do svojho jedálnička pridajú viac zeleniny. Taktiež je pre Blížencov vhodné, ak sa budú riadiť pravidlom, raňajky ako kráľ, obed ako pán a večer ako žobrák.

Raci zas majú sklon k prejedaniu sa, najmä vtedy, ak nemajú dostatok sebaúcty. Určite by mali však vyskúšať nejakú športovú aktivitu. Lev je šťastné znamenie, pretože ľudia narodení v tomto znamení netrpia nadváhou, teda tak aspoň hovoria hviezdy. No keď ich niečo trápi, útechu hľadajú v jedle. Preto rada pre Levy, jedzte vyvážene počas celého dňa a budete sa cítiť fit a vyzerať skvele.

Panna poväčšine nemá problém s prijímaním potravy, avšak zamerať by sa mala najmä na potraviny bohaté na vlákninu. To jej dodá to, čo potrebuje a aj organizmus sa poďakuje. Veľkým lákadlom pre Váhy sú chutné jedlá, jednoducho miluje ten pocit, keď môže zažiť kulinársky zážitok. I keď s váhou nemajú Váhy problém, pitný režim je veľmi dôležitý a nemali by na to zabúdať, ako aj na stravu bohatú na vitamíny.

View this post on Instagram

✨when I try to look back on 2019, I literally can’t. I can only look forward into 2020 with all the smiles and excitement for a b r a n d – n e w decade. 🥂💕 . I’ve never been one to stay stuck, unhappy or in a rut without doing something to get back to my love for life. so, when I’m mentally able to keep the past in the past more often and feel that high for life bubble up again, I know everything will be ok. and not just ok, but actually freaking amazing. 🤗 . even though a new year shouldn’t be the only reason to make a change or start something new, it’s still a wonderful mental way to commit (omg, that word… see my stories 😂) to a fresh start. . love you all so so so much. this instagram community has been a very positive place for me, and I’m just so grateful for you all. 💕🙏🏽 . #newyearseve #2020 #yogini #yogajourney #hellohealthnut #yogisofinstagram

A post shared by cealia | yogini 🌺 (@hello_healthnut) on

Tak ako Váhy, aj Škorpión si rado dopraje poriadne chutné jedlo. Pozor, jesť neskoro v noci nie je pre toto znamenie tá najvhodnejšia voľba, pretože má sklon priberať na váhe. Pre Strelcov je vhodné jesť pravidelne plus dopriať si viac zeleniny by tiež nebolo na škodu. I keď to patrí medzi pochúťku, Kozorožce pozor, nie je to najzdravšia verzia pre vás. Reč je o vysmážaných jedlách.

Znamenie Vodnár je známe tým, že má nezvyčajné chute, je vyberavé, tu platí, dopriať si všetko, ale s mierou. To isté platí aj pre Ryby, ktoré sú náchylné na stres a útechu našli práve v jedle. Baran neznáša stereotypnú rutinu, čo prejavuje aj v stravovaní. Experimentovať s chuťami nie je zlé, netreba zabúdať ani na telo, čo potrebuje. Býci, tak ako iné znamenia, tiež majú tú smolu priberať, preto prejedanie nie!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness