Teraz si neklamme a napíšme si na rovinu, zrejme každá z nás sa niekedy v živote pokúsila o nevinnú lož. Hovorí sa, že klamať by sa nemalo, ale niekedy si to proste situácia vyžaduje. Ale čo by si mala určite vedieť, tieto znamenia zverokruhu (žiaľ) majú veľkú tendenciu ťa rýchlo odhaliť a tak sa môžeš dostať do trápnej situácie.

Preto neváhaj a čítaj ďalej, aby si zistila, pri ktorých by si si mala dávať najväčší pozor na to, čo povieš, teda, akú lož.

Vodnár

Znamenie zverokruhu Vodnár patrí medzi jedno z najzvláštnejších znamení. vôbec Len málokto mu vie naozaj porozumieť. Vodnár vo všeobecnosti si len veľmi ťažko vie vyhľadať nejaké kontakty, pretože nik nevie, čo od neho môže očakávať. Je veľmi zložité pochopiť, aké sú jeho momentálne myšlienky.

Na čo je však priam perfektný je odhaľovanie klamstiev. Stačí mu jeden pohľad a vie presne identifikovať, či tu nezaváňa lož. Vodnárovi sa proste neklamať neoplatí. Ak teda nechceš zažiť trápny moment.

Blíženec

I keď je Blíženec veľmi dôverčivý, veľmi rýchlo vie odhadnúť, či sa ho niekto nesnaží oblafnúť. Paradoxom je, že sám dobre vie, ako ťahať niekoho za nos, no aj tak je človek narodený v tomto znamení často krutý, keď spozná, že si dotyčná osoba vymýšľa. Tak pozor na to!

Blíženec má na toto skutočne šiesty zmysel. Zároveň ho dokáže každá lož veľmi sklamať. Síce sa správa akoby sa nič nestalo, o nič nejde, v skutočnosti ho to však veľmi trápi. Tak ako Vodnára, ani Blíženca sa neoplatí klamať. Zistí to skôr, ako by si čakala.

Lev

Tak znamenie Lev, to je hotový majster odhaľovania klamstiev, doslova mu to ide na výbornú. A ako sa zdá, konkurenciu v tomto nemá, lebo prvenstvo mu jednoznačne patrí. Má to jednoducho v povahe. Každá nespravodlivosť ho vytáča do nepríčetnosti a za každú cenu musí odhaliť zavádzanie.

Pozor však, ide do extrému, keď mu klameš, je schopný sa s tebou nerozprávať dokonca života. Preto, keď nemáš chuť mu povedať pravdu, radšej sa mu vyhni. Klamať sa mu fakt neoplatí, lebo nakoniec sa aj tak budeš cítiť zle len ty. Nuž, nie nadarmo je Lev kráľ zvierat.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.