Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prečo sa väčšinou zaoberáme negatívami viac ako pozitívami ? Tešíme sa menej z dobrých vecí a paradoxne sa viac trápime nad tými zlými. Ale prečo?

Ak čakáš odpoveď,  sama ju neviem. Jediné čo môžem povedať je, že to je pravda. Aspoň v mojom prípade, no verím, že nie som jediná.  Často sa trápim nad niečím, čo aj tak už nezmením a ak sa v mojom živote objaví niečo pozitívne, rýchlo to vystriedajú zlé správy. Avšak treba si uvedomiť, že určité veci, by sme mali ignorovať. Aspoň z času na čas.

Nelám si hlavu nad tým, že sa ľudia o tebe iní rozprávajú. Budú to robiť stále, či už sa o to budeš, alebo nebudeš zaujímať. Prijímaj to pozitívne a všetko čo ti nevyčarí úsmev na tvári, nechaj za sebou a už nikdy sa k tomu nevracaj. Zbytočne to zaberá miesto v tvojej hlave, ktoré môžeš využiť na prijímanie dobra. Ignoruj ľudí, ktorí ťa oberajú o pozitívnu energiu a dostaň doň tých, ktorým záleží na tom, aby si bola čo najšťastnejšia (a ver mi, existujú :-)).

elitedaily_Chelsea_Victoria_best_girl_friend-800x400

Prijímaj lásku a rozdávaj jej dvakrát toľko! Uvedom si, že život ktorý si dostala je dar, nie trest. Teš sa z maličkostí. Raduj sa z dobra. Užívaj si ho so svojimi skutočnými priateľmi. Neprežívaj ho, ale ži ho s úsmevom a radosťou ! Pamätaj, že niekedy musíme veci jednoducho ignorovať, aby sme žili v pokoji.

foto: Simone Beccheti

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife