Love Island
Instagram/denivalova/chrebetova

Poznamenal Love Island ďalší rozchod? Prednedávnom sa v českom a slovenskom šoubiznise diskutovalo o konci medzi Denisou a Kryštofom, ktorí vyhrali druhú sériu reality šou. Teraz však krásna blondínka pre Novu prehovorila o tom, čo sa medzi nimi vlastne stalo. 

Už pred takmer rokom sme sa dozvedeli, kto sa stal víťazom druhej série reality šou Love Island. Lásku a 75-tisíc eur získal sympatický párik, ktorému to pred kamerami celkom klapalo, hoci sa medzi nimi odohrala malá žiarlivostná scéna. Kryštof a Denisa tak nasledovali prvých víťazov tejto súťaže – Lauru a Martina. Tí sa dokonca prednedávnom vzali.

Rozchod víťazov šou Love Island?

Po návrate z Kanárskych ostrovov do Česka sa víťazi druhej série obľúbenej šou Love Island k sebe nasťahovali a dokonca začali rozprávať aj o bábätku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DENISA VALOVÁ (@denivalova)

„Čo sa týka spolužitia, tak spolu nemáme vôbec žiadny problém. A to ma vlastne prekvapilo. Nasťahovala som sa hneď ku Kryštofovi do bytu a vďaka tomu, že máme rovnaké návyky, tam nebol žiadny problém,“ povedala Denisa pre Novu.

Napriek tomu sa ale prednedávnom diskutovalo o tom, že víťazi z druhej série šou Love Island sa rozchádzajú. Do ich vzťahu mala údajne zasiahnuť bývalá priateľka Kryštofa, ktorú mal vraj sám kontaktovať.

Naozaj sa rozchádzajú?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News