unsplash.com

Tak veľmi si túžila po vzťahu, že ti bolo v podstate jedno, s kým sa dáš dokopy. Konečne si si už našla chlapa, zaľúbila si sa do neho, no všetky jeho chyby totálne prehliadaš. Kedysi si mala svoje hranice, ktoré si nikdy neprekročila. Vravela si si, že aj keď ho budeš milovať, nikdy mu nedovolíš, aby spravil niečo, čo sa ti nepáči. No teraz akoby tieto slová nemali žiadny zmysel.

Neskutočne ho miluješ a tak úplne prehliadaš jeho chyby. Tváriš sa, akoby ste boli dokonalý pár, no vo vnútri cítiš, že aj tak niečo nie je v poriadku. Spomenie si na teba len vtedy, keď to jemu vyhovuje, napíše ti iba vtedy, ak sa nudí… Vôbec mu nezáleží na tvojich potrebách a namiesto toho, aby s tebou išiel na romantickú večeru, sa vyberie s kamarátmi na futbal. Svoju lásku ti prejavuje len zriedkakedy alebo dokonca vôbec.

Dievča, uvedom si, že takýto chlap nie je pre teba ten pravý. Konečne si si našla vzťah, no nie je tým, čo si si predstavovala a nie si šťastná. Preto prestaň samu seba presviedčať o falošnom šťastí. Ten chlap si ťa jednoducho nezaslúži. Tvojou nezištnou láskou pohŕda a vôbec mu nezáleží na tvojich snoch či potrebách. Máš predsa svoju hrdosť, a tak sa neboj z takéhoto nešťastného vzťahu odísť. Pretože v ňom chýba láska a úcta.

Ver mi, máš na viac. Zatiaľ čo ty strácaš čas s hlupákom, ktorý nie je hoden tvojej lásky, tam vonku je niekto, kto si ťa bude skutočne vážiť. Chlap, ktorý ťa skutočne miluje, si ťa bude ctiť ako Bohyňu. Ochráni ťa pred všetkými nástrahami sveta a nebude sa báť čohokoľvek, čo sa vám dvom postaví do cesty, aby zabránilo vašej láske. Milujúci partner si ťa musí vážiť, ozve sa ti dokonca aj vtedy, keď to nebudeš čakať a nepremešká jedinú príležitosť byť s tebou. Preto sa prosím prestaň trýzniť a nájdi si niekoho, kto si tvoju lásku zaslúži. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating