Pixabay/pixel2013

Ktorá z nás by nechcela zažiť lásku ako z filmu. No schválne, ktorá? Zrejme sa nenájde žiadna, ktorá by odpovedala „ja“. Na to, aby sme také niečo prežili, potrebujeme aj druhú stranu, muža, ktorý nosí v sebe džentlmena, vie, ako potešiť ženu a nestráni sa pravej romantike. Prezradíme ti, že takí muži stále existujú a hovorí sa, že sú narodení práve v TÝCHTO znameniach. 

Milujú, keď môžu prežívať „klasickú“ lásku. Keď je medzi ženou a mužom príťažlivosť, iskrenie a čo viac? Vraj sa vedia bozkávať ako bohovia. Takže na niečo také určite len tak nezabudneš.

Ryby

Ak by sa mal rozdávať titul najväčší romantik, Ryby by to vyhrali na plnej čiare. Žiadna konkurencia. Totižto toto znamenie nežnej povahy k svojmu životu potrebuje lásku. Váži si tradičné hodnoty vzťahu a svoju polovičku chce rozmaznávať.

S mužom narodenom ako Ryby ti nuda nehrozí. Ba naopak, vymýšľa rôzne prekvapenia a partnera obdarúva bozkami, na ktoré sa nedá tak ľahko zabudnúť. Je to proste romantik od kostí.

Panna

Pre mnohých zrejme ťažko pochopiteľné, ako sa sem mohla dostať. Lenže každý, kto spozná Pannu poriadne zistí, že nie je len „kameň“, ktorý si len organizuje veci.

Pri svojej milovanej polovičke je to ako vymenená osoba. Rozmaznáva, necháva sa pohltiť vášňou a dáva pocíť, ako veľmi miluje. Vie presne, čím zaujať a ako si spríjemniť romantický večer.

Kozorožec

Na treťom mieste sa nachádza Kozorožec. Ak hľadáš romantika, ktorý pri slovách láska, vzťah a budúcnosť neutečie, toto je to správne znamenie. Pri ňom pochopíš pravý zmysel lásky.

Ukáže ti, aké je to byť milovaná a milovať úprimným srdcom. S Kozorožcom zistíš, že si našla zmysel života a nebudeš sa toho chcieť vzdať. Nemusíš mať obavy, keď niekomu sľúbi vernosť, je to na celý život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy