Ak nechceš počas karantény zlenivieť, si tu správne. Tu nájdeš činnosť, ktorú sa musíš naučiť do konca apríla na základe znamenia. Obtiažnosť závisí od toho, ako veľmi je znamenie zložité a ako veľmi má rozvinutú kreativitu.

Baran

Tento človek je značne silný a túži sa presadiť. Nezáleží na tom, ako to má urobiť alebo či je práve doma a nie v spoločnosti. Činnosť, ktorú by mal ovládať do konca apríla: bojové umenie, ktoré môže praktizovať v pohodlí domova. Vybije si svoju nadbytočnú energiu a bude šťastný.

Býk

Človek, ktorý sa narodil ako znamenie Býk, má veľmi dobre vyvinuté zmysly. Činnosť, ktorú by sa mal naučiť do konca apríla: vytvoriť svoju vlastnú voňavku. Na internete existuje niekoľko návodov, vďaka ktorým sa mu otvoria dvere do fantázie.

zdroj: Photo by Curology on Unsplash.com

Blíženci

Tento človek je veľmi zvedavý a nedokáže obsedieť na jednom mieste. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: napísať krátku poviedku, ktorá sa bude odohrávať v exotických krajinách. Blíženec má dar reči, mal by to zvládnuť rýchlo.

Rak

Človek, ktorý sa narodil ako Rak, je dobrý poslucháč. Počúva ľudí a preto sa hodí do rôznych poradní. Činnosť, ktorú by mal ovládať do konca apríla: konštruktívne hodnotiť problémy svojich priateľov s cieľom pomôcť im. Jeho priatelia mu budú za to vďační.

Lev

Správanie tohto človeka, ktorý sa narodil ako Lev, je vodcovské. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: rozbehnúť svoj vlastný produkt, ktorým by zaplnil dieru na trhu. Lev by sa mal vynájsť v každej situácii, preto to pre neho bude hračka.

Panna

Človek v tomto znamení je zameraný na poriadok. Všetko musí byť na svojom mieste, inak nie je spokojný. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: umyť okná, vymaľovať steny bytu (domu) a všetko vydezinfikovať. Panna sa tak bude cítiť lepšie a spokojnejšie.

Váhy

Tento človek má veľký zmysel pre lásku, humor a šťastie. Činnosť, ktorú by mal vedieť do konca apríla: zahrať na gitare aspoň jednu veselú pesničku. Musí v nej byť všetko, čo bude človeka v tomto znamení vystihovať.

zdroj: Photo by Allef Vinicius on Unsplash.com

Škorpión

Komplikované znamenie ako Škorpión sa už v karanténe dosť nudí. Nebaví ho stále sedieť doma a prírodu sledovať len z okna. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: vydať sa na menšiu turistiku, ktorá sa nachádza v jeho okolí. V prírode si oddýchne a načerpá sily.

Strelec

Realistický Strelec vie, čo bude robiť, keď toto všetko skončí. Bude sa venovať veciam, ktoré sa mu nepodarilo zrealizovať v zime. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: rozposlať životopisy do firiem, kde hľadajú nových zamestnancov. Zmena práce Strelcovi prospeje.

Kozorožec

Ctižiadostivý človek, ktorý sa narodil ako Kozorožec, si nič nenechá ujsť. Činnosť, ktorú by mal vedieť do konca apríla: naplánovať a zorganizovať prvý výlet, ktorý podnikne po karanténe. Čím viac ľudí bude zapojených, tým lepšia možnosť pre Kozorožca, aby si zlepšil svoje organizačné schopnosti.

Vodnár

Vynaliezavý Vodnár si nájde činnosti, ktorými hravo zabije nudu, no po týchto dňoch je vyčerpaný. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: pripraviť si domáci wellness. Napustiť vaňu, nachystať kozmetické prípravky, nájsť príjemnú hudbu a relaxovať.

Ryby

Milujúci človek v znamení Ryby si vôbec neuvedomuje vážnosť situácie. Nosí na nose ružové okuliare, ktoré mu pomáhajú v optimizme. Činnosť, ktorú by mal urobiť do konca apríla: rozniesť aspoň 5 obedov starším ľuďom, pretože to potrebujú. Bez jeho pomoci by nemali toľko dobrej nálady a energie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.