Meghan Markle a princ Harry

Ak by sa dokázalo, že toto je pravda, bol by to najväčší škandál v histórii kráľovskej rodiny. Zahraničný web essanews.com špekuluje o tom, že Meghan Markle utajila nemanželskú dcéru. V súčasnosti je vraj dospelá a jej výpovede majú svedčať za všetko.

Odkedy zomrela kráľovná Alžbeta II., princ Harry a Meghan Markle hýria škandálmi. Začalo to vydaním dokumentu o ich živote v Británii. To ale podľa dostupných informácií taký úspech nemalo. Ľudia ich totiž mali brať ako „ufňukancov“, ktorí sa len sťažovali. Namiesto toho túžili nahliadnuť do života kráľovskej rodiny.

Meghan Markle vraj utajila dcéru

Špekulácie, ktoré sa však teraz začali šíriť, by mohli prekonať všetky škandály princa Harryho a Meghan Markle. Vojvodkyňa zo Suss*xu údajne má nemanželskú dcéru, ktorá je už dospelá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Portál essanews.com, odvolávajúci sa na britské médiá, píše o tom, že 21-ročná Sarah na súde šokovala svojím svedectvom. Týkalo sa jej údajnej matky. Tvrdí, že ju Meghan Markle zanedbávala a citovo týrala. Dokonca mala uviesť, že pred svadbou s Harrym sa s ňou chcela finančne vyrovnať. Zrejme, aby mlčala o svojej identite, pričom údajne nikto nevedel o tajnej dcére vojvodkyne. A to ani jej samotný manžel.

Sarah sa vo svojej žalobe vraj zamerala na finančný aspekt. Nie je však jasné, či medzi ňou a Meghan niekedy došlo k nejakej dohode alebo ide len o klamstvá ženy, ktorá túži po pozornosti. K tejto záležitosti sa zatiaľ nevyjadrili členovia kráľovskej rodiny, ani vojvodovia zo Suss*xu.

Treba však podotknúť, že aj napriek tomu, že Meghan Markle na svoj vek nevyzerá, táto teória môže byť pravdivá. Vojvodkyňa totiž má 42 rokov, čo znamená, že dcéru mohla porodiť ako 21-ročná.

Celý svet si ale na druhej strane všíma, aký perfektný vzťah má bývalá americká herečka k deťom. Aj tie svoje očividne nadovšetko miluje, preto je diskutabilné, či by dokázala opustiť svoju dcéru kvôli sláve a bohatstvu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Zdroj: essanews.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News