instagram.com/tatianazidekova, instagram.com/biankarumanova, instagram.com/wherewastherewas

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Teraz, keď sa väčšina z nás nachádza doma, v karanténe, a Slovensko možno čaká predvianočný lockdown, sú naše obľúbené kúsky oblečenia na vešiaku v skrini a my sa väčšinou nachádzame v posteli pred televíziou, či pred notebookom v pyžame. Avšak, čo tak byť trendy aj doma?

Karanténa sa dotkla všetkých z nás. Študenti sa učia z domu spoza obrazoviek počítača v pyžame, či dokonca v posteli. Niektorí pracujúci si zobrali homeoffice a sú na tom podobne ako školoupovinní žiaci. Naše oblečenie, módne kúsky, kabelky, topánky tak stoja v skrini či botníku a sadá na nich prach. A my striedame pyžamo, tepláky a vyťahané tričko.

Známe osobnosti, e-shopy či značkové obchody však zobrali „home módu“ do vlastných rúk a veľa značiek začalo okrem rúšok šiť aj oblečenie na doma. Pohodlné komplety a teplákové súpravy sú teraz v každom druhom obchode. Sú štýlové, farebné, aj obyčajné, jednoducho pre každú jednu z nás.

1. Plyšáčik

Známa Slovenka Martina Grešová, pripravila vlastnú kolekciu teplákových súprav. Jednou z nich je táto huňatá kombinácia mikiny a voľných teplákov. Látka vyzerá ako z plyšového medvedíka, a tak nepochybuj o tom, že táto súprava bude úžasná na dotyk a mojkanie. Takáto vychytávka sa bude skvelo hodiť k Netflixu, poriadnej dávke horúcej čokolády a sladkých babkiných koláčoch.

2. Farebné teplákové súpravy

Bianka Rumanová je kráska, ktorá má úžasný vkus a je čoraz viac príťažlivá. Od tínedžerských čias podniká s oblečením a nedávno vytvorila aj vlastnú značku oblečenia Namur. Ešte v septembri odprezentovala novú edíciu batikovaných teplákových súprav, ktorými ohromila nie len svoje followerky, ale aj ostatné Slovenky a Češky.  Sú živé, hravé, krásne a poriadne trendy.

Trendy batikovaným mikinám podľahla aj slovenská raperka Saimonsa. Možno troška menej farebné, no o nič menej trendy.

K novinkám patria aj mikiny v nude farbách. Béžová, hnedá či sivá sa stali farbami tejto jesene a tento trend pokračuje aj naďalej. Voľné strihy sú k počítaču či na prechádzku do prírody ako stvorené. Inšpiruj sa outfitmi od módnych slovenských influenceriek Tatiany Židekovej či vždy elegantnej Ivanky Antalovej (Petrušovej).

3. Úpletové komplety

Moderné, pletené a veľmi pohodlné sú aj úpletové komplety, ktoré zahrejú a ako bonus aj skvelo vyzerajú. Obtiahnutý materiál týchto kúskov krásne zvýrazní krivky tvojej postavy. Voľnejšie komplety vyzerajú zase elegantne a nadčasovo. Mnohé módne blogerky vyšli v týchto kompletoch aj do ulíc, a tým začali ich nový trend. Nie je teda už žiadnym tajomstvom, že kto nemá aspoň jeden úpletový komplet, ako by nešiel s módou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista