Romantické filmy
Instagram/afterfilm.de/juliopena.gr

Romantické klišé je niečo, na čo sa pozerá rada azda každá žena. Niektoré obľubujú romantické filmy celý rok, iné si ich zapnú len zriedka. Aspoň raz za rok si ich však pozrie väčšina žien. Videla si však už celý tento výber toho najlepčieho roku 2023?

Čo si budeme klamať, ak patríš k romantickým dušiam aj ty, možno si už neraz snívala o príbehu ako z filmu. Nevinné stretnutie, sem-tam nejaké nezhody a potom krásny happy end pohltí takmer každú z nás.

Toto sú najkrajšie romantické filmy roku 2023

Znovu sa zamilovať

Krásna romantika je zachytená v príbehu lásky po ťažkej strate partnera. V tomto filme sa k sebe hlavný hrdinovia dostali naozaj zhodou náhod, iba vďaka správam, ktoré nemal nikto čítať. Piyanka Chopra Jonas si bude vylievať srdce pre svojho zosnulého priateľa, avšak jeho telefóne číslo dostane úplne iný muž. Tak čo myslíš, stretnú sa títo dvaja vďaka správam alebo ich lásku spojí osud?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka (@priyankachopra)

Láska cez okno: Diaľka

Filmové pokračovanie romantického filmu od Netflixu nesmie v tomto výbere chýbať. Už minulý rok sme ta informovali o prvom filme Láska cez okno. V jeho pokračovaní si v roku 2023 hlavný hrdinovia Raquel (Clara Galle) a Ares (Julio Pena) po celoročnom odlúčení užijú spoločnú letnú dovolenku. Ich láska však bude skúšaná nielen flirtovaním, ale aj pochybnosťami.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife