Žena víta nový rok

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tak a je to tu – posledný deň tohto roku. Aj ty máš pocit, že len teraz bolo leto a že všetko ubehlo akosi prirýchlo? Nie si v tom sama. Teraz nám neostáva nič iné, len si týchto posledných pár hodín užiť. Keď chceš potešiť svojich blízkych aspoň na diaľku, môžeš im poslať tieto novoročné priania.

Kedysi sa vianočné a novoročné priania posielali viac a takmer všetkým ľuďom v zozname. Teraz ich zväčša posielame len tým najbližším a priateľom, s ktorými v danú chvíľu nemôžeme byť. Ak hľadáš nejakú inšpiráciu, pripravili sme si pre teba pár prianí a správ, ktoré sú ideálne na privítanie nového roku 2024.

Nový rok
zdroj: Unsplash/myriamzilles

Najkrajšie novoročné priania

1. Na záver tohto roka nech ti každá posledná sekunda prináša spomienky na úspechy a radosti. Šťastný Nový rok!

2. S láskou a vďačnosťou sa lúčime s minulým rokom a s nadšením vstupujeme do toho nového. Nech je tvoj Silvester plný radosti a veselosti!

3. Silvester je časom, keď sa zatvárajú staré knihy a otvárajú nové kapitoly. Nech je tvoja kniha života plná lásky, šťastia a dobrodružstva v nadchádzajúcom roku 2024.

4. Nový rok prichádza s novými možnosťami a novými začiatkami. Prajem ti, nech ti prinesie mnoho šťastia, lásky a úspechov.

5. Nech tento nový rok 2024 bude plný lásky, pokoja a príležitostí na osobný rast. Šťastný Nový rok!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife