Pexels/Karolina Grabowska

Starý rok už za niekoľko hodín vystrieda ten nový. Moment, kedy si všetci prajeme, aby bol v mnohom oveľa lepším ako ten predchádzajúci. Nesie v sebe množstvo magických predsavzatí a želaní, ktoré každá jedna z nás s láskou odovzdáva svojim blízkym a priateľom. Nie je však možné byť s viacerými naraz, obzvlášť v aktuálnej situácii, preto sme pre teba vybrali tie najlepšie priania z internetu, ktorými určite každého jedného z nich potešíš.

Novoročné prianie je presne tým, čím môžeš svojim blízkym, priateľom či známym odovzdať tvoj odkaz do nového roka aj v čase, kedy nemôžete byť spolu. Daj im vedieť, že ti na ich prítomnosti v tvojom živote záleží, a preto im to nezabudni prejaviť prianím. Obzvlášť cenné bude v tomto čase, kedy ste si tak blízki a zároveň vzdialení.

Novoročné priania klasické

 1. Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.
 2. Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok.
 3. Do nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez pohody, 52 týždňov šťastia, 365 dní naplnených spomienkami na svojich blízkych, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút smiechu a 31 536 000 sekúnd naplno prežitého života bez akýchkoľvek výčitiek a sklamaní.
 4. Nech prichádzajúci nový rok naplní vaše srdcia nádejou, otvorí vám nové možnosti a prinesie vám veľa prísľubov pre lepšiu budúcnosť. Želáme vám krásny nový rok, v ktorom zahodíte za hlavu všetky vaše starosti.
 5. Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok. 

Novoročné priania romantické

 1. V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.
 2. Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí. Ráno nech Ťa láska budí,
  nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko, po čom túžiš.
 3. Vieš, čo by som si želala na Nový rok? Teba! A vieš prečo? Pretože sa predsa vraví: Ako na Nový rok, tak po celý rok.
 4. Aby si rozmotal Nového roku klbko a vnútri našiel slniečko. Slniečko ťa bude štekliť paprštekmi, tak ako úsmevy medzi priateľmi. Keď z jeho tepla rozdávaš, úsmevov je stále viac.
 5. Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Novoročné priania vtipné

 1. Už sa všetko chýli k finišu, už kocúr tajne myslí na myši, už sa šampus chladí v chladničke, poháre sa lesknú a sušia na umývačke. Papučová kultúra sa chystá k telke, šuchneme sa pod deku k nejakej Nelke. Dáme si dobrôtky, čo prichystala mama, popijeme zlatý mok do rána. Do nového roku necháme si priať, nech má každý každého rád. Nech je náš život ešte o niečo lepší, nech tí čo sú od nás ďaleko, sú nám stále bližší.
 2. Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane počas celého roku.
 3. Nech máš v Novom roku, peňazí ako maku.
 4. Nech ťa život málo skúša a užívaš si veľa vzrúša.
 5. Pri tých vinšovačkách na Silvestra daj si pozor na mňa extra. Ja sa volám alkohol. Všetko s mierou – nie na mol.
 6. Vinšujem vám vinše, keď už nemám inšie iba dobrú radu dám, a tú Vám aj ponechám.
 7. S covidom je život pod psa, nateraz znie: rozíďme sa. Neboj sa, len dočasu, vyčkaj ešte, jak hus klasu. Na fašiangy vakcín basa, covid pôjde preč do frasa. Potom zasa pôjdeš von s odokrytým úsmevom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife