Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Starý rok sa nezadržateľne blíži ku svojmu koncu. Viaceré sa zhodneme na jednom – ubehol tak nesmierne rýchlo. Už o niekoľko hodín ho vystrieda opäť nový. Akým bude, záleží predovšetkým na nás samých. Novoročné priania či predsavzatia sú však tým, čo sa nám s prichádzajúcim Novým rokom hrnie mysľou čoraz intenzívnejšie.

Niektoré ho budeme tráviť s našimi najbližšími, rodinou či priateľmi, iné zas pracovne. Čo je však isté, že si budeme navzájom a s láskou v srdci priať. Urobiť tak môžeš aj v prípade tých, ktorí pri tebe z rôznych dôvodov nemôžu byť prítomní. Novoročné želanie je to, čo poteší každého aj na diaľku.

Vybrali sme pre teba hneď niekoľko, prostredníctvom ktorých budú obe strany cítiť blízkosť aj napriek akejkoľvek vzdialenosti.

Klasické novoročné priania

Starý rok sa nám pomaly končí, ale nie je to koniec, ale začiatok niečoho nového. Vezmite si z neho všetky krásne zážitky a skúsenosti, ktoré ste zažili so svojimi blízkymi a preneste si túto nádhernú atmosféru do nasledujúcich mesiacov.

Silvestrovská noc, nech ma takú moc, že vykúzli zdravie, šťastie na celučké ďalšie žitie.

V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez starostí, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky.

žena s prskavkou
zdroj: Pexels/Polina Tankilevitch

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok.

Do nového roku veľa splnených snov ti prajem. Nech tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife