unsplash.com

Právnička, návrhárka alebo čašníčka? Na každú profesiu sú potrebné určité vlastnosti a schopnosti. Nimi sa od seba odlišujeme v každej sfére života, teda aj tej pracovnej. Zisti, aké povolanie je pre teba najvhodnejšie na základe znamenia.

Baran

Ak si narodená v znamení Barana, mala by si byť profesionálnou športovkyňou alebo policajtkou. Prečo? Ako Baran si agresívna a dobrá v športe. Máš dobrú fyzikálnu zdatnosť a tvoja výbušnosť by sa dala zúžitkovať napríklad v boxe. Práca za stolom by ťa unudila. Si prirodzený vodca a ľudia si ťa cenia pre tvoju odvahu a ochotu, takže máš aj manažerský potenciál.

Býk

Pravdou je, že si človek, o ktorom si ľudia myslia, že je lenivý a rovnako aj tvrdohlavý. To je pravda. Pri práci máš 2 fázy – prvá trvá dlhšie a v nej si všetko len plánuješ a prepočítavaš, a keď ti začne dochádzať čas, ideš plnou parou vpred. Potrebuješ stabilitu a rutinu, preto ti nie je cudzia ani práca v kancelárii. Si dôkladná a rovnako máš cit aj pre estetiku. Využitie by si našla v dizajne, móde alebo videoprodukcii.

Blíženci

Tvoje komunikačné schopnosti z teba robia dobrú spisovateľku alebo skladateľku. V práci sa potrebuješ vyjadriť, žurnalistika je pre teba rovnako dobrý smer. Nemáš rada rutinu ale flexibilitu v práci. Rovnako potrebuješ aj pocit slobody, takže samostatná zárobková činnosť by bola ideálna.

Rak

Tvoje znamenie je spájané s citom a starostlivosťou o iných. Ideálne by bolo, ak by sa tvoja túžba po pomoci spojila aj s tvojou prácou. Tvoj život by sa tak naplnil. Najviac sa hodíš do oblasti vzdelávania, starostlivosti, či zdravotníctva.

Lev

Lev chce byť na očiach – reality show, divadlo alebo vedenie firmy? To je jedno, hlavné je byť stredobodom pozornosti. Máš síce veľké ego, no si aj rovnako krehká. Potrebuješ prácu, kde sa budeš cítiť potrebná a obdovovaná. Kvôli tej citlivej stránke sa však musíš obrniť proti kritike.

Panna

Organizovanosť a cit pre detail sú to, čím vynikáš. Zdravotníctvo, financie alebo vedecký výskum sú oblasti, kde by si sa mohla nájsť. Radšej pracuješ v úzadí, ako na čele. A potrebuješ pokojné a profesionálne podmienky, aby si podala skvelé výkony.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: unsplash.com

Váhy

Ako Váha si vešmi schopná a flexibilná. Máš cit pre harmóniu a spravodlivosť, takže ideálna by bola kariéra právničky, sudkyňe či úradníčky. Rovnako máš skvelú schopnosť s ľuďmi vyjednávať a v každej situácii si tímový hráč.

Škorpión

Miluješ byť na očiach. Televízna obrazovka či pódium je to pravé. Najlepšie by bolo spojiť prácu aj s tvojou schopnosťou presviedčať ľudí, takže v takej vysokej politike by si sa nestratila.

Strelec

Ty dokážeš oživiť každú spoločnosť. V práci potrebuješ výzvy, vzrušenie a pocit novosti. Dlhé a nemenné zamestnanie ťa začne sužovať. Tradičná práca alebo jedna životná kariéra nie je nič pre teba. Si filozofický a zvedavý človek, ideálne pre teba by bolo zamestnanie vo výučbe, mentoringu alebo poradenstve.

Kozorožec

Tvoja vôľa a pracovná etika ti pomôžu dosiahnúť akýkoľvek pracovný cieľ. Ideálne je spojiť tvoju zodpovednosť, pohodlnosť a pocit moci. To všetko dokážeš využiť v oblasti podnikania. Finančný úspech je pre teba dôležitý. Skvelá je aj pozícia manažérky.

Vodnár

Vodnári sa o materiálne veci veľmi nezaujímajú. Si znamenie zvedavé, intelektuálne a ľudské. Nepotrebuješ kariéru a veľké finančné ciele. Pre teba je ideálna práca v neziskovke alebo v dobrovoľníctve. Tvoja vynaliezavosť a matematická myseľ sa hodí aj do sveta techniky.

Ryby

Tvoja otvorená myseľ z teba robí „zasnené“ znamenie. Máš silnú empatiu a inštinkty. Využiť sa to dá v práci terapeutky alebo psychologičky. Dôležitejšie sú pre teba hodnoty a poslanie, než financie a kariéra.

 

Zdroj: manrepeller.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife