unsplash.com

Vo vzťahu sa snažíme preukázať svojmu partnerovi všetku úctu a lásku. Záleží nám na tom, aby sa cítil dobre a chceme mu neustále pripomínať, ako veľmi ho milujeme. To, akým spôsobom vyznávame partnerovi lásku ovplyvňuje aj naše znamenie zverokruhu. Možno si sa už aj ty snažila pochopiť partnerovo myslenie a spôsob, akým ti vyznáva lásku. Je dôležité, aby si ťa vážil a zaobchádzal s tebou tak, ako si zaslúžiš. Pretože iba vtedy môžete svoj vzťah upevniť. Niekedy sa ale môže stať, že tvoj milovaný si stanovil oveľa väčšie priority a ty medzi ne nepatríš. Nevieš, akým spôsobom zistiť, či s tebou zaobchádza tak ako si zaslúžiš? Prezradí ti to tvoje znamenie.

Baran

Máš všetko rada pomalšie, aby si mala čas aj na seba. Pokiaľ ti tvoj partner po náročnom dni dopraje masáž, si v siedmom nebi. Takto ti tvoj partner dokáže svoju lásku a ty ju prijímaš. Si plná entuziazmu, energie a máš vysoké ambície. Pokiaľ ti tvoja láska daruje napríklad poukaz na masáž, si celá jeho. Miluješ relax a ak ti ho tvoj partner dopraje, znamená to, že ťa miluje.

Býk

Si sofistikovaná osoba a od svojej lásky očakávaš prekvapenia. Pokiaľ ti nečakane uvarí večeru alebo ťa prekvapí nejakým milým darčekom, vyčarí ti úsmev na tvári a môžeš si byť istá jeho láskou. Oceňuješ jeho záujem, no stále mu dávaš pocítiť, aby ťa rešpektoval a svoje city si držíš na uzde.

View this post on Instagram

These two 15 years later @grlwithbangs 💕

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

Miluješ tichú spoločnosť pri dobrej večeri v pohodlí domova. Ak ti však partner pripraví nejaké vzrušujúce prekvapenie ako napríklad výlet či koncert, celá žiariš. Nie si uzavretá osoba, práve naopak – užívaš si prítomnosť druhých ľudí a si neskutočne priateľský človek. Záujem o chlapa v tebe vzbudí jeho rozmanitosť. To znamená, že si ťa získa prekvapeniami a rôznorodými akciami, ktoré podnikne kvôli tebe. Miluješ tanec a rada sa zabávaš. Rande sa pre teba stane nezabudnuteľné vtedy, ak si ho užívaš na maximum.

Rak

Si nostalgický človek a rada si so svojím partnerom robíš pekné spomienky v podobe fotiek. Si vodné znamenie, takže si užívaš špľachot morských vĺn či plávanie v pokojnom jazere a tiež dobré jedlo. Tvojím ideálnym nápadom na schôdzku je plavba malou loďkou spojená s romantickou večerou. Pokiaľ ti toto tvoj partner poskytne, znamená to, že si ťa naozaj váži a miluje ťa.

Lev

Nezáleží ti na výsledkoch, fascinuje ťa iba úsilie, ktoré tvoj partner vynaložil na to, aby ťa ohúril. Pokiaľ vám dvom zorganizuje rande, ktorého plánovaním strávil celé dni a noci, znamená to, že mu na tebe naozaj záleží a si pre neho špeciálnou osobou. Drahá limuzína, luxusná večera a krásny večer, ktorý spolu strávite – takýmto spôsobom ti dáva najavo, že ťa naozaj miluje. Ak toto partner pre teba spraví, tvoja láska voči nemu bude len narastať.

Panna

Vzhľadom na to, že toto znamenie miluje čistotu a poriadok, milujúci partner jej svoje city prejaví napríklad upratovaním. Chce totiž, aby sa jeho milovaná cítila naozaj dobre a bola spokojná. Vďaka tomu zistíš, že ťa naozaj miluje a je ochotný kvôli tebe spraviť čokoľvek. Taktiež máš rada prírodu, čiže piknik je pre teba to pravé orechové. Je lacný, jednoduchý, v peknom prírodnom prostredí a bonusom je, že z neho nemáš neporiadok po dome. Ak ťa skutočne miluje, dopraje ti takýto oddych.

Váhy

Potešiť ťa dokáže dobrá kniha, skvelé víno či lístky na tvoj vysnívaný koncert. Uprednostníš ale klasickú hudbu pred tou tvrdšou a vďaka úžasnej knihe či vínu sa dokážeš udržať v rovnováhe. Pokiaľ ťa tvoj muž skutočne bude milovať, posnaží sa o to, aby ti pripravil obrovský kultúrny zážitok.

Škorpión

Pokým väčšina znamení býva ohromená schôdzkami, výletmi či dobrodružstvom, ty miluješ skôr tajomné prekvapenia. Tajomstvo je tvojím najlepším priateľom. Máš skvelý šiesty zmysel, čo znamená, že takmer všetky prekvapenia dokážeš odhaliť. To ale neznamená, že si ich nedokážeš užiť, práve naopak – užívaš si ich aj napriek tomu, že už dopredu vieš, čo pre teba partner pripravil.

View this post on Instagram

Are you single, Taken or Crushing ? Tag Someone 💕

A post shared by Couple Goals 💕 (@lovelymoment.s) on

Strelec

Túžiš po tom, aby ti tvoj partner pripravil rozmanité aktivity a činnosti, ktoré si naplno užiješ. Miluješ prechádzky v prírode, bowling či skvelú komédiu v kine. Ak ťa tvoj milovaný pozve ešte k tomu všetkému aj do exotickej reštaurácie, si si vedomá jeho nekonečnej lásky. Dokáže totiž kvôli tebe obetovať takmer všetko a radi objavujete spolu nové veci.

Kozorožec

Oveľa radšej máš praktické veci ako rôzne nereálne romantické vyznania. Oceňuješ, ak sa tvoj partner snaží s tebou spolupracovať – či už sa jedná o spoločné financie, každodenné práce alebo nákup potravín. Chceš, aby sa o teba tvoja láska starala a v každej situácii ti pomohla.

Vodnár

Vo voľnom čase sa rada venuješ dobročinným činnostiam, ako napríklad darovaniu oblečenia chudobným či finančnej pomoci sociálne slabším. Chceš každému ukázať, aké veľké je tvoje srdce a tak snažíš humanitárne pomáhať ostatným. Si nezištná osoba a tvoj partner si ťa získa tým, ak sa do tvojich dobročinných akcií zapojí tiež.

Ryby

Si neuveriteľne vďačný človek a šťastnou ťa urobí naozaj čokoľvek. Si romantická duša, snílek a miluješ nečakané prekvapenia. Na to, aby ti však vyčarili úsmev na perách si ich musíš aj užiť. Čokoľvek ti partner prichystá, malo by to byť určite romantické. Pokiaľ ťa tvoj partner rozmaznáva a prekvapí ťa nečakanou večerou alebo si spolu zašportujete, aj keď neznáša akýkoľvek šport, buď si istá, že si pre neho jedinou osobou na svete.

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating