Kam s partnerom na výlet?
Instagram/strbskepleso.sk/visitspispieniny

Jeseň je už tu a tebe sa možno míňajú nápady na výlet so svojou polovičkou. Práve preto ti prinášame hneď niekoľko nápadov na miesta, kam s partnerom môžete ísť. Zosumarizoval ich aj portál Domolenky.

Kúpaliská sa už zatvárajú, no ešte stále to môžete vyskúšať na výlete napríklad aj v TÝCHTO aquaparkoch. Alebo sa vyberte do wellnessu, kde perfektne zregenerujete svoje telá. TU nájdeš niekoľko nápadov na skvelé miesta. Nezabúdaj však ani na nádherné prírodné hojdačky, kde si s partnerom môžeš spraviť nádherné romantické fotky.

Kam s partnerom počas jesene?

Banská Štiavnica

„Mesto lásky“ sa určite neoplatí vidieť len počas jarných či letných mesiacov. Nádhernú prechádzku v pestrofarebnej prírode si s partnerom užijete aj na jeseň. Vyberte sa napríklad na Starý či Nový zámok. Krásny výhľad na farby tohto čarovného ročného obdobia si môžete vychutnať z jedinečnej romantickej kalvárie. Zrelaxovať môžete napríklad aj pri jazerách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Banská Štiavnica (@zazi_stiavnicu)

Tatry

Aj Vysoké či Nízke Tatry rozhodne musíš vidieť v jeseni. Ak máte chuť, s partnerom sa vyberte na turistiku a vychutnajte si pestrofarebné výhľady z vrcholkov hôr. Poprechádzať sa ale môžete ísť napríklad aj vôkol Štrbského plesa. Zabudnúť nemôžeme ani na Kráľovu hoľu, o ktorej sa píšu básne a piesne.

Tomášovský výhľad

Súčasťou nášho ďalšieho národného parku je aj Tomášovský výhľad. Hoci v Slovenskom raji nájdeš kopec nádherných miest, vrátane vodopádov a hornatého terénu, po ktorom sa pomôžeš s partnerom prejsť po rôznych stúpačkách, v jeseni je výhľad z Tomášovského výhľadu najkrajší.

Palcmanská Maša

Na východe Slovenska ešte chvíľu zostaneme. Práve tam sa nachádza malebná dedinka s názvom Dedinky, ktorá obkolesuje Palcmanskú Mašu. Ide dokonca o najväčšiu vodnú nádrž na území národného parku Slovenský raj.

Táto rekreačná oblasť bola podľa informácií portálu Domolenky vybudovaná už v roku 1956 a na brehu jazera sa môžeš s partnerom ubytovať v rôznych hoteloch.

Palcmanská Maša okrem romantických prechádzok okolo jazera ponúka aj požičiavanie člnov a vodných bicyklov. V susedných Mlynkách sa dokonca nachádzajú aj lyžiarske strediská.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie