Pár v zime

V práci máš nervy, pohádaš sa s kamoškou, nevyjdú ti plány, za tebou je deň blbec. Zrejme máš chuť už len utekať domov a objať človeka, ktorého ľúbiš najviac na svete. Náručie milovaného partnera je totiž miestom, kde všetko zlé z teba opadne. Miesto, kde cítiš pokoj, lásku a bezpečie.

Keď ťa obopnú jeho ruky, akoby ťa chránili pred všetkým, čo ťa trápi. Sú ochranou, v ktorej sa nebojíš ničoho. Nabíjajú ťa novou energiou, dodávajú ti silu a zároveň utešujú, že všetko bude opäť v poriadku. Všetko negatívne tam nad tebou stráca svoju moc a všetko pozitívne sa ešte viac násobí.

Náručie milovaného partnera je istotou

Nepotrebuješ počuť žiadne slová, ba dokonca nemusí povedať ani jedno slovo. Stačí, že jeho objatie je silné a pritom tak nežné. Hovorí samo za seba, že si na správnom mieste. Láska sa dá vyjadriť tisíckami spôsobov, no keď si hlavu položíš na jeho hruď, nadýchneš sa jeho vône a zacítiš to teplo, ktoré ti venuje, nič viac ti ani netreba.

Pár sa objíma pri západe slnka
zdroj: Unsplash/Anastasia Sklyar

Jeho náručie je dôkazom toho, že je tu vždy, keď ho potrebuješ. Či sa do neho vrháš so slzami v očiach, keď ti je najhoršie, alebo k nemu bežíš s úsmevom na tvári, lebo sa chceš podeliť o svoje šťastie. To je miesto, ktoré máš zo všetkých najradšej. Či je zima, a či leto. Či ste doma na gauči alebo sledujete západ slnka pri mori. Keď sa o neho môžeš oprieť, si jednoducho doma.

Láska, nádej, dôvera, pokoj, … to všetko pre teba predstavuje niečo, čo sa zdá byť tak obyčajné, no pritom to nie je samozrejmosťou. Len jedno objatie sa rovná desiatkam pocitov a ubezpečeniu sa, že na nič nie si sama. Jeho náručie je miestom, kde chceš každý večer zaspávať a každé ráno sa zobúdzať. Nič viac nepotrebuješ. Nič viac ani nechceš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating