Pexels/Vlada Karpovich

Niekomu trvá naozaj mesiace či roky, kým sa spamätá z rozchodu. Neustále myšlienky na všetko, čo sa vo vzťahu udialo. Na to sa jednoducho nedá len tak zabudnúť. Sú však znamenia, ktoré sa z rozchodu dostanú naozaj veľmi rýchlo a vedia sa posunúť vpred a dokonca vhupnúť aj do ďalšieho vzťahu.

Pre nich sa nič nekončí, práve naopak. Je to nový začiatok ďalších dobrodružstiev. Zisti, či tam náhodou nepatrí aj znamenie tvojho partnera alebo niekoho, koho poznáš. Alebo sa nájdeš medzi nimi aj ty sama?

Strelec

Je to naozaj len chvíľka, čo sa Strelec trápi. Lenže jeho dobrodružná povaha ho núti rýchlo zabudnúť, keďže chce zažívať nové a nové zaujímavosti. Svojím spôsobom túži po slobode a nové veci, preto je pripravený na všetko, čo mu osud nadelí.

Je neustále pozitívne naladený a na depresie z konca vzťahu nemá čas. Rozchod pre neho neznamená koniec ničoho, práve naopak, je to nový začiatok ďalšieho príbehu.

Lev

Ak dôjde ku krachu vzťahu, utrpí najmä jeho pýcha. Lenže práve to ho posúva dopredu a pomáha mu dostať sa zo všetkého rýchlejšie. Aby dokázal ostatným naokolo, o čo dotyčná osoba prišla, pracuje na sebe tvrdšie.

V žiadnom prípade nebude sedieť doma a premýšľať nad tým, čo sa pokazilo a lamentovať, ako to chce vrátiť všetko späť. Bude si skôr užívať svoju novú slobodu a dokonca sa nebude ani brániť ďalším kontaktom.

Kozorožec

Čo sa stalo, stalo sa a viac sa za minulosťou nezaoberá. Aj v prípade, že sa vzťah nepodaril. Je pripravený na všetko, čo mu život ešte ponúkne a smútok v ňom nemá miesto.

Aj keby dostal on kopačky, vôbec si z toho nerobí ťažkú hlavu. Život skôr vníma ako knihu plnú kapitol, ktoré treba všetky prečítať. Tiež je to taký dobrodruh, preto chce objavovať a nezastaví ho ani nepodarený vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy