unsplash.com

Tento rok sa musíš vyhýbať hlavne týmto znameniam.

Nemajú radi cudzie šťastie a budú ťa chcieť len využiť. Či už pôjde o výpomoc, o požičanie peňazí alebo o city – tieto znamenia to vedia najlepšie.

Baran

Toto znamenie vie byť veľmi násilnícke. Občas ťa Baran požiada o peniaze, občas o maličkosť spojenú s nejakým, samozrejme, „dobrým“ skutkom a občas to bude niečo viac. Bude sa snažiť, aby z teba vyťažil maximum – na konci roka nebudeš vládať.

Lev

Keď sa dostaneš do kontaktu s týmto znamením, zober nohy na plecia. Všetko, o čo ťa požiada, bude enormne sebecké. U neho nepochodíš s tým, že ste priatelia, a keď urobíš niečo ty jemu, mal by urobiť niečo aj on tebe. Chce ťa iba využiť a keď ťa nebude potrebovať, jednoducho zmizne z tvojho dohľadu.

zdroj: Photo by Ben Weber on Unsplash.com

Vodnár

Ak ťa Vodnár požiada o niečo, čo by si možno zvažovala (pretože to bude vyzerať až moc dobre), premysli si to ešte raz. Vodnár nerobí nič, pokiaľ z toho niečo nemá. Dopraj si viac času a požaduj nejaké doklady, ktoré by ťa v zlej situácii vedeli ochrániť. Najlepšie riešenie je, že sa budeš Vodnárovi vyhýbať.

Váhy

Znamenie Váhy je veľmi na nerozhodné. Tento rok sa Váham nebude dariť tak, akoby si predstavovali. Budú mať tendenciu chodiť k tebe, len aby z teba profitovali. Keď budeš cítiť niečo viac, ako len priateľské návštevy, ukonči to. Predídeš tak trápeniu –  pretože Váhy vedia byť emotívne a citovo labilné. Avšak nič z toho, čo ti ukážu, nemusí byť pravda, ale iba hra.

zdroj: Photo by Joelvalve on Unsplash.com

Strelec

Strelec je jeden z najviac neatraktívnych ľudí v týchto znameniach. V tomto roku bude chcieť poriadne streliť do niečo, z čoho by mal veľký zisk. Ak ťa bude chcieť využiť, spoznaj to dopredu. Jeho násilné praktiky a chuligánstvo rozpoznáš veľmi dobre. Už aj sám pre seba je hrozbou, mala by si sa od neho držať ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy