žena, ktorú chlap nikdy neopustí

To už je dávno dobre známe, že muži neodchádzajú k ženám, ktoré sú len krajšie, chudšie alebo lepšie v posteli. Muž hľadá ženu, ktorá je zaujímavá. A v prvom rade je zaujímavá sama pre seba. Chceš vedieť, aké ďalšie tajomstvá má žena, ktorú nikdy neopustí žiadny muž?  

Je rozumná a vie o tom  

Už sú dávno preč tie časy, keď žena nemohla vyjadriť svoj názor a musela počúvať len názory mužov. V dnešnej dobe muži vypočujú ženy radi, aj keď sa ti to možno nezdá.

Neznamená to však, že musíš rozprávať celé dni od rána do večera, hovoriť o všetkom, čo vieš a vyťahovať všetky svoje diplomy. Len aby ten muž videl, aká si ty rozumná a koľko toho vieš.   

Mužov priťahujú ženy, ktoré vedia veľmi jemne, hravo a nenápadne ukázať to, aké sú rozumné. Napríklad, keď sa rozprávate o vzťahoch alebo na iné hlboké témy, v ktorých sa ženy vyznajú viac.  

Miluje sa a je na seba hrdá

Každá z nás v niečom vyniká. Možno ti ide varenie, tancovanie, máš skvelý zmysel pre humor alebo si šikovná a ambiciózna. Využi svoje talenty a premeň ich na sebavedomie. Veľmi to priťahuje. Samozrejme, neznamená to, že sa máš pred druhými chváliť, ale v súkromí určite neváhaj. Buď na seba hrdá, si jedinečná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating