Na čom závisí to, ako sa jednotliví ľudia dokážu preniesť cez rozchod? Je to intenzitou ich pocitov, alebo tým, že od toho očakávali viac? Je pozoruhodné, ako dokáže niekto po trojročnom vzťahu byť za dva mesiace v poriadku a hľadať si nového partnera, zatiaľčo niekto, kto bol s partnerom sotva rok, je z toho „mimo“ ďalšie dva roky. Určite v tom zohráva rolu viacero aspektov, no znamenie patrí jednoznačne medzi ne. Tu sú 4 znamenia, ktoré zvyknú prechovávať city k bývalému ešte dlho potom, čo sa rozídu.

Býk

Býk patrí jednodznačne medzi jedno z najtvrdohlavejších znamení zverokruhu. Táto zaťatosť sa prejavuje v lojalite, odhodlaní a trpezlivosti. Tieto pocity preto často prechovávajú aj voči bývalému partnerovi, avšak to ešte neznamená, žeby sa opäť vrhli do vzťahu s nimi. Sú schopní posunúť sa ďalej, no potrebujú na to svoj čas. V ich vnútri sa to bije, pretože sa boja, že súčasný vzťah môže skončiť rovnakým fiaskom ako ten predošlý. Je dôležité, aby býk o svojich pocitoch hovoril a zároveň bol vypočutý. Len tak sa dokáže preniesť cez svojho ex.

Rak

Raci sú známi tým, že všetko cítia dvakrát viac, ako ostatní. Len ťažko nechávajú ľudí odísť. A čo je pre nich ešte ťažie, je len tak sa vzdať dlhodobých plánov, ktoré so svojim ex zvykli mať. Vždy sa v myšlienkach vracajú k tomu, čo by bolo – keby. Jediným liekom na toto, je uvedomenie si, že všetky plány, ktoré kedysi mali s bývalými sú fuč, no to ešte neznamená, že krásnu budúcnosť si nedokážu vytvoriť aj s niekým novým. Preto radím, daj rakovi pocit, že v tebe dokáže nájsť domov a ukáž mu, že máte spolu budúcnosť.

Panna

Človek narodený v tomto znamení je veľmi sebakritický. Aj to je dôvodom, prečo nedokáže zabudnúť na svojho ex partnera. Jednoducho nikdy nevidí, čo robil ten druhý zle a všetku vinu hádže na seba. Práve preto si svojho bývalého ešte dlho drží vo svojom srdci. Dlho spochybňuje, či bol rozchod tým správnym krokom. Panna po rozchode ostáva sama mesiace až roky, samozrejme, kým si neuvedomí, že to, čo prežívala pred tým, nebola pravá láska.

Váhy

Z bývalých partnerov Váh sa často stávajú ich dobrí priatelia. Váhy totiž radi dávajú druhé šance. Dokážu prijať a tolerovať veľa vecí, rovnako tak aj odpustiť. Vždy sa snažia s druhými vychádzať dobre a to zahŕňa aj ich ex. Ak sa rozhodneš dať dokopy s človekom narodeným v tomto znamení, žiarlivosť by si jednoznačne mala vyškrtnúť zo zoznamu. Pri váhe sa ti nikdy nepodarí určiť, s kým sa má, či nemá stretávať a ver, že ich najbližšími kamarátmi budú často ich bývalí partneri.

 

Zdroj: www.bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.