Čo si budeme nahovárať… Život s mužom, ktorý je mamičkin maznáčik a on na nej lipne, je náročný, a taký vzťah môže rýchlo stroskotať. Veď predsa, ktorá žena má chuť neustále počúvať, čo všetko dokáže mamička. Byť takto zviazaný pupočnou šnúrou nie je v poriadku. Milovať mamu a byť je oporou je čosi iné, ako byť na nej stále závislý. Raz sa každý z nás dostane do momentu, kedy by sme si mali začať stavať vlastné základy.

Ak to preorientujeme na horoskop, šušká sa, že muži narodení v nižšie spomenutých znameniach majú najväčšie sklony k takému správaniu.

Panna

Nečuduj sa, keď ti povie muž narodený ako Panna, moja mama to robí takto a moja mama by zas toto a toto. Je síce silno rodinne založený, lenže niekedy to poriadne preháňa.

Až príliš porovnáva svoju partnerku so svojou mamičkou. A všetci vieme, nerobí to dobrotu. Keď sa muž rozhodne pre ženu, je čas sa trošku odpútať od mamičkinej sukne a postaviť sa tomu ako pravý chlap.

Kozorožec

A rozdielne na tom nebude ani ďalší pán, tentokrát Kozorožec. Má tendenciu správať sa ako typický mladý a nezodpovedný tínedžer, ktorý neuvažuje nad ničím. Veď prečo by aj. Mamička vyrieši, mamička urobí.

Teraz ruku na srdce, ktorá z nás potrebuje takého muža na krku? Nie je ten život ťažký aj bez neho? Keď sa zrodí problém, uteká za mamou, no málokedy sa postaví a čelí tomu. Lenže žena potrebuje chlapa.

Samozrejme, teraz to neberme, že len tieto znamenia, respektíve muži narodení v nich, sa správajú tak, ako sme ti napísali. Kľudne môžeš stretnúť hocikoho, kto bude pristupovať vo vzťahu ako totálny mamičkár. Vzťah s takým je dosť o nervy a riskuješ tým, že budeš vždy len tá druhá. Nekonečný boj ťa raz vyčerpá a zistíš, že to celé bola len strata času.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.