Pexels/Pedro Sandrini

Bez smartfónov si dnes nedokážeme veľmi predstaviť naše životy a neraz ich máme v rukách aj celý deň. Vďaka tomu sa ale často naskytá príležitosť písať si s inými ľuďmi. Ono je to super, no ak si vo vzťahu a flirtuješ s inými, už je tu problém.

Už dlhšie máš pocit, že tvoj frajer trávi na mobile príliš veľa času a nepustí ho z rúk ani vtedy, keď je s tebou? Ak si myslíš, že ťa podvádza a píše si s inými ženami, no zároveň mu nechceš hneď liezť do mobilu, začni si všímať tieto signály, ktoré ho prezradia, že niečo nie je v poriadku.

Nechce ti prezradiť heslo

Pre niektoré páry je úplne normálne, že poznajú heslá do mobilov svojich partnerov. Nie je to určené na sliedenie a kontrolovanie, ale nikdy nevieš, čo sa môže stať a kedy ho budeš potrebovať. Ak to tak kedysi bolo aj u vás, no tvoj partner si zrazu zmenil heslo a nechce ti ho prezradiť, asi niečo nebude v poriadku.

Nepustí mobil z dohľadu

Niekedy si nechával pohodený mobil po celom dome a nechýbal mu, no teraz ho musí mať stále pri sebe a berie si ho aj v tom prípade, že ide do inej miestnosti? A keď na to zareaguješ a povieš mu, že trávi veľa času na mobile, len zašomre, že sa nemáš starať alebo že to nie je pravda? Každému by došlo, že sa niečo deje.

Nechce prezradiť, s kým si píše

Nepustí mobil z ruky ani keď je v tvojej blízkosti, smeje sa alebo je zamyslený, no nechce ti prezradiť, s kým a o čom si píše? Ako sa v takom prípade asi môžeš cítiť?

Keď sa v noci prebudíš, vidíš, že sa hrá s mobilom

Už viackrát sa stalo, že si sa v noci prebudila a namiesto toho, aby tvoj priateľ spal, ťukal do mobilu? A určite stále nechcel prezradiť, s kým si môže aj o takej neskorej hodine písať.

Zamkol si profil

Poslednou kvapkou v mori je to, že si zamkol svoj profil a dokonca ani ty nemôžeš vidieť, čo pridáva, s kým si píše alebo kto mu komentuje fotky. To je už jasným dôkazom toho, že pred tebou má čo skrývať.

zdroj: Photo by yanalya from Freepik

Koľkokrát si pri čítaní článku súhlasne kývala hlavou a povedala si si, že tieto situácie presne odzrkadľujú to, čo zažívaš doma? Ak sa tvoj priateľ správa rovnako a má pred tebou tajnosti, musíš byť priama a na rovinu sa ho opýtať, či ťa podvádza a čo chce ďalej robiť.

Už podľa jeho reakcie uvidíš, na čom si. Je lepšie sa to dozvedieť čím skôr, aby si sa jednak nemusela trápiť a aby si nemusela byť ženou, ktorá je podvádzaná. Máš predsa na viac, než na život s takýmto chlapom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating