Photo by Luis Fernandes from Pexels

Ak toto čítaš, mal by si vedieť, že som sa konečne rozhodla. Rozhodla som sa, že už viac nebudem tvojou handrou a tvojou druhou, keď tvoja prvá nemôže. Nenechám už so sebou viac zametať. Nebudem každý deň čakať, kedy a či sa vôbec ozveš. Chcem žiť slobodne a nie v neistote, či si na mňa niekedy nájdeš čas.

Či budeš môcť od nej odísť.

Možno sa čuduješ, prečo som sa rozhodla práve teraz, keď doteraz nám to podľa teba klapalo. Klapalo to možno akurát tebe. Ty si nebol pri mne, keď som po nociach plakala do vankúša a keď som sa musela pozerať na šťastné a zaľúbené fotky s tou tvojou. Nebol si pri mne ani vtedy, keď som mala zlý deň a potrebovala som utešiť.

Bol si so mnou len vtedy, keď to vyhovovalo tebe.

zdroj: freepik.com

Uvedomila som si ale, že som žena, ktorá má nejakú úroveň a nenechám so so sebou takto zaobchádzať. Ak chceš, aby som bola aj naďalej v tvojom živote, musíš sa rozhodnúť. Pochopím, ak budeš chcieť ostať len s ňou, aj keď je hnusné, že si jej celý čas takto klamal. Dokážeš sa jej vôbec pozrieť do očí? Budem rešpektovať tvoje rozhodnutie, lebo vieš čo?

Raz určite nájdem muža, pre ktorého budem prvou a jedinou.

Muža, ktorý nebude mať za potrebu obháňať aj ďalšie ženy a bude ma nadovšetko milovať. Bude pri mne stáť, keď to budem potrebovať, bude ma rešpektovať a bude ma rozmaznávať. Ale také ty asi poznať nemôžeš. Len som chcela, aby si vedel pravdu. Viac už nechcem byť len tá druhá. Čo chceš ty?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating