Pixabay/bdcbethebest

S neverou vo vzťahu to býva náročné. Niektoré ženy o tom radšej nechcú vedieť a tvária sa, že je všetko v poriadku, iné zasa hľadajú dôkazy, aby presne vedeli, na čom sú. Ak si nie si istá, či ti je tvoj partner verný, v našom predošlom článku nájdeš 20 znakov, že môže mať niekoho iného.

Čo však robiť v prípade, že nejaké to podozrenie o jeho možnej nevere máš, no nemáš to potvrdené? V prvom rade môžeš byť viac všímavá a dávať pozor aj na detaily. Ako vyzerá jeho bežný deň? Správa sa rovnako ako kedysi alebo chodí domov neskôr a zatajuje ti, kde a s kým trávil voľný čas?

Možno to bude vyznievať ako z detektívky, ale keď vieš, kam chodieva, skús sa na tie miesta vydať aj ty. Možno zistíš, že ti klamal a vôbec sa tam nezdržiaval. Následne ho s týmto zistením môžeš konfrontovať a uvidíš, ako na to zareaguje. Ak ti niečo tají, priprav sa na zlostný výbuch a scénu, že ho kontroluješ a nedáš mu vydýchnuť.

Ak nechceš zájsť takto ďaleko, skús si od neho vypýtať jeho mobil. Povedz mu, že tvoj je vybitý alebo si len niečo chceš pozrieť či skontrolovať. Ak to odmietne urobiť a zistíš, že má iné heslo, než doteraz, tvoje podozrenia môžu byť na mieste. Ak by nemal čo v telefóne ukrývať, nemal by predsa dôvod nepožičať ti ho, no nie?

Ďalšou možnosťou je zapojenie tvojich alebo jeho kamarátov. Pri jeho síce hrozí riziko, že budú stáť na strane priateľa, a aj keď by o niečom vedeli, mlčali by. Tvoji známi sa však môžu pokúsiť niečo zistiť. O to lepšie, ak ich on nepozná a nemusel by sa v ich blízkosti báť o to, čo robí. Možno ho stretnú na nezvyčajných miestach, kam doteraz nechodil a ani ti o tom nepovedal.

Toto sú, samozrejme, len nápady, ako môžeš získať vytúžený dôkaz, vďaka ktorému budeš mať srdce na mieste a budeš vedieť, čo robiť ďalej. Úplne na začiatku by si sa však mala opýtať priamo jeho. Zatiaľ ste predsa vo vzťahu a mali by byť medzi vami rešpekt a dôvera.

Už podľa jeho výzoru a reakcie uvidíš, či sú tvoje obavy opodstatnené. Ak bude zatĺkať, potom sa môžeš pustiť do jednej z vyššie spomenutých stratégií.

Bola si niekedy v podobnej situácii? Ako si ju riešila?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating