pexels.com

Máš zo svojej polovičky zmiešané pocity o tom, čo k tebe cíti? Nie si si istá, či len nemá náladu alebo ti nepriamo naznačuje koniec vzťahu?

V 9 z 10 prípadov, kedy si jeden z partnerov myslí, že sa ten druhý plánuje rozísť, to tak nie je. Ale ak ho dobre poznáš, a máš pocit, že idete nesprávnym smerom, mala by si niektorým znakom venovať pozornosť. Užitočné ti môžu byť aj nasledujúce znamenia, ktoré ti naznačia, že rozchod je zrejme v dohľadne.

Výhyba sa tráveniu času s tebou

Je to jednoduché – ak sa ľudia milujú, radi spolu trávia čas. Takže, ak sa vidíte stále menej a menej, je to červená vlajka. Vyhovára sa na nedostatok času, je zaneprázdnený rodinou, prácou alebo priateľmi? Čoskoro sa stretneme si už od neho počula nespočetne veľakrát? Je čas vážne sa porozprávať. Nemôžeš len sedieť a čakať na niekoho, kto si nevie vymedziť chvíľu pre teba.

Vaša spoločná budúcnosť nie je priorita

Ak s niekým nepočítaš v budúcnosti, logicky si ju s ním nebudeš plánovať. Takže si všimni, ak už nechce hovoriť o výlete, ktorý ste si chceli naplánovať. Plány na sviatky, vzdialený koncert či oslavy Silvestra zostávajú nevyriešené. Povedz mu o zmenách, ktoré si si všimla a opýtaj sa ho, či sa deje niečo, o čom by si mala vedieť.

Zdá sa ti vzdialený a neprístupný

Aj keď ležíte vedľa seba, zdá sa ti byť na míle vzdialený. Nie je to fyzická vzdialenosť, ale tá emocionálna. Nie len že trávite spolu menej času, ale vôbec sa s ním skontaktovať je už problém, pretože stále takmer nereaguje na telefonáty či správy. Komunikácia je stále kratšia. Byť menej dostupným je jeho stratégia ako to pomaly „samo“ ukončiť. Vzdialenosť rastie a nakoniec už ani nie je o čom komunikovať.

Frustrujú ho maličkosti

Alebo robenie z komára somára. Ak sa chytá každej „hlúposti“ len aby vyvolal hádku, niečo je zle. Zamilovaní ľudia maličkosti prehliadajú. Niekto nechce byť ten, kto ukončí vzťah, aj keď to tak cíti, len aby nebol vinný a tak sa prikláňa k vyvolávaniu zbytočných hádok. Tie sú potom dôvodom k rozchodu. A nakoniec obviní ešte aj teba.

 

Zdroj: iheartintelligence.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating