Pexels/Francesca Zama

Aj muži vedia liezť pekne na nervy. Po našom minulom článku o ženách, z ktorých si muži trhajú vlasy, sa na to dnes pozrieme z druhej strany. V tejto vlastnosti sa od krajšej polovičky veľmi neodlišujú, pretože je spoločná pre obe pohlavia. Práve vďaka nej nie sú vzťahy nuda, ale sú neobyčajné a dobrodružné.

Býk

Muž v tomto znamení sa zamiluje príliš rýchlo. Keď sa mu nejaká žena páči, neváha ani minútu a chce ju získať. Žene však lezie na nervy neustálym hovorením. Ústa sa mu nezavrú a túži jej povedať všetko, pretože má pocit, že sa musia spoznať hneď na prvom rande. Odhliadnuc od tejto vlastnosti je Býk do vzťahu vhodný, pretože je úprimný a miluje jednoducho. Jeho city sa nezmenia ani po rokoch.

Škorpión

Tento muž tu nemohol chýbať. Ženám lezie na nervy, pretože je tajomný a má veľa problémov. Neustále sa sťažuje, no zároveň nechce nič povedať a je ticho. Partnerky sa na to hnevajú najviac, pretože si myslia, že aspoň vo vzťahu by sa mohol Škorpión viac otvoriť. On to však nevie urobiť ani po mesiacoch vzťahu, čo ženy najviac vytáča. Nechápu, ako si môže jeden človek tak dobre skrývať tajomstvá.

Kozorožec

Napriek tomu, že Kozorožec pôsobí chladne a nepríjemne, keď ho nejaká žena spozná, iného už nechce. Je skvelý partner a svoju vyvolenú miluje. Nebol by to však človek, ak by mal iba skvelé vlastnosti. Až po čase žena zistí, koho si vlastne vybrala. Tento muž vie najviac liezť na nervy tým, že je príliš romantický. Neustále by jej nosil kvety, pozýval ju na rande, zapaľoval sviečky a chcel by sa rozprávať. Je to pekné, no ako to platí pri všetkom – aj tu treba hľadať zdravú hranicu.

Vodnár

Muž v znamení Vodnára nie je moc vhodný na vážny zväzok. Vzťah áno, no manželstvo nie. Ideálneho manžela musíš hľadať na inom mieste. Partnerke vie liezť na nervy najmä tým, že má prázdne sľuby. Len veľa vecí nasľubuje, no nič nesplní. Nejedna žena by sa z toho zbláznila. Nemôžeš sa preto čudovať, že mu skoro žiaden vzťah nevydrží viac, než dva roky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy