Mužské znamenia

Kým niekto miluje tak veľmi, že je schopný odpustiť aj neveru, pre iného je toto najväčšie možné sklamanie vo vzťahu, cez ktoré nejde vlak. Záleží to nie len od okolností, ale najmä od toho, akú má človek povahu, charakter či hodnoty. A tieto mužské znamenia ich majú naozaj pevné.

Ak týchto chlapov podvedie partnerka, neveru jej neodpustia. Je to pre nich veľké sklamanie dôvery a majú na to aj iné dôvody. Títo muži podvádzanie odsudzujú a získať si ich srdce späť je priam nemožné.

Kozorožec

Muž v tomto znamení je veľmi tvrdohlavý, zásadový a aj keď pôsobí chladno, má romantické srdce. Práve preto je pre neho veľmi citlivá záležitosť. Vzťahy berie vážne, krátke romániky nie sú pre neho. Preto nepochopí, prečo takému niečomu neodolá žena, ktorej dal všetko. Je to verný typ a to isté očakáva aj od svojej polovičky.

Ryby

Mužské znamenia, ktoré patria k najcitlivejším, ovládajú Rak a Ryby. Zatiaľ čo Rak je kvôli láske ochotný neveru odpustiť, muž v znamení Ryby taký nie je. Pre neho je to obrovský nôž do chrbta a v žiadnom prípade by na takú zradu nevedel zabudnúť. Je veľmi zraniteľný a vernosť je pre neho vo vzťahu základom.

Je to oddaný a tiež veľmi romantický chlap. On sám si nedovolí flirtovať s inou ženou, ak je zadaný, preto je pre neho fyzická nevera úplne cez čiaru.

Býk

Býk je veľmi podobný ako Kozorožec. Je tvrdohlavý a patrí skôr ku konzervatívnym ľuďom. Keď miluje, je verný a to vyžaduje aj od partnerky. Jeho ego by sa cítilo príliš zranené, ak by mu niekto nasadil parohy. Bol by tak dotknutý, že by neveru jednoducho neodpustil.

Nie len to, s už expartnerkou by bol priam v nepriateľskom vzťahu, pretože je schopný vziať karmu do vlastných rúk. Ak mu niekto ublíži, nemá u neho žiadnu druhú šancu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy