Zamilovaný pár

„Zodvihni ľavý kútik, teraz pravý kútik. Hm, lepšie. No chýba mi tvoj úprimný úsmev. Nie tento.“ Zmizol kvôli inému, no objavil sa vďaka tebe.

Vždy som bola typ dievčaťa, ktoré malo úsmev na celej tvári a žiarila ním. Dostávala som komplimenty o tom, aký mám nádherný úsmev a otázky typu ako je možné, že som stále taká šťastná a spokojná. Vedela som každú maličkosť pretočiť na významnú vec a tešila sa z nej. Ale, keď odišla z môjho života osoba, ktorá bola jedným z hlavných dôvodov úprimného úsmevu, odišiel aj ten.

Snažila som sa radovať z maličkostí, no vtedy to nebolo možné. A tak prišiel na rad úsmev, ktorý hovoril „som v poriadku, naozaj.“ A čo znamenal? Nebola som. Len som si želala, aby som si nemusela prikrášľovať realitu. Pripadala som si prázdna, zbytočná a s nechuťou som čelila ďalším dňom.

Vďaka tebe som si niečo uvedomila

Avšak, celú tú dobu som verila, že príde deň, kedy nebudem musieť klamať ostatných a ani seba. Priznám sa. Trvalo to dlhšie, než som myslela. Ale stalo sa. Prišiel, keď som ho najmenej čakala. Teda, … Prišli ste obaja nečakane. A to bolo na tom to najkrajšie. Z chalana, ktorého som stretávala na prednáškach s cigaretou v ruke pred univerzitou, sa stala (po niekoľkých rokoch registrovania) osoba, ktorá mi vrátila úsmev. Keby len to.

Drahý, vrátil si mi chuť tešiť sa na ďalšie dni. Vrátil si mi pocit „dôležitosti“ a ukázal mi, čo všetko si zaslúžim. Dal si mi pocítiť, aká som výnimočná, a že stále som to usmievavé dievča, ktorému bolo len ublížené. Vďaka tebe som si uvedomila, aká silná som bolo to obdobie. A s čistým svedomím môžem povedať, že práve vďaka tebe a tvojmu správaniu som tou najlepšou verziou samej seba.

Aj keď sme úplne, ale úplne odlišní, našli sme sa. Spojila nás tá vášeň, ktorú od života očakávame. Po rokoch obchádzania si teraz jediný, komu patrí môj pohľad. Bejb, nedokážem ani opísať, ako veľmi som šťastná z toho, čo všetko pre mňa robíš. Naplnil si moje srdce láskou. Čistou, krásnou, úprimnou. A práve vtedy mi to všetko konečne dalo zmysel. Musela som si prejsť tým obdobím, aby si prišiel do môjho života ty.

Dokázal si nemožné, len vďaka tebe sa znova usmievam. <3

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating