Dúfam, že jedného dňa nájdeš niekoho, koho si zaslúžiš. Dúfam, že jedného dňa budeš konečne šťastná a budú ti dávať zmysel všetky tie trápenia a preplakané noci. Dúfam a verím v to, že na svete je niekto, kto hľadá presne takú osobu, akou si ty. Dúfam, že budeš šťastná a že budeš cítiť, že je to ten pravý.

Každý máme svoje dobré a horšie obdobia, no niekedy trpíme tak, že sa to nedá vydržať. Väčšinou je to kvôli láske a my nevieme, čo s tým. Láska je však krásna, aj keď občas bolí, no za to si môžeme my, ľudia.

“Nie­kedy veci, ktoré si naj­viac že­láš, sa ne­stanú, a čo ne­ča­káš, sa stane. Ne­viem, nie­kedy stret­neš ti­síc ľudí a ni­jak sa ťa ne­dot­knú. Až príde je­den člo­vek a tvoj ži­vot sa navždy zmení.” – z filmu Láska a iné zá­vis­losti

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Dúfam, že raz prestaneš o sebe pochybovať, pretože len vtedy môžeš milovať niekoho iného, pokiaľ budeš milovať seba. Dúfam, že pochopíš, že láska je to, čo potrebuješ, aj keď si možno teraz sklamaná a zničená. Dúfam, že pokiaľ si sama, učíš sa veci, ktoré si vždy chcela a neplačeš. Ver mi, že do tvojho života vstúpi ten pravý vtedy, keď budeš na to pripravená a keď to budeš najmenej očakávať. Dúfam, že si na lásku nezanevrela.

“Mi­lo­vať a byť mi­lo­vaný pre mňa zna­mená veľa. Z týchto vecí si vždy tak tro­chu ro­bíme žarty. Ale nie je v sku­toč­nosti všetko, čo v ži­vote ro­bíme iba sna­hou byť o tro­chu viac mi­lo­vaný?” – z filmu Pred úsvi­tom

Dúfam, že raz to prijmeš. Dúfam, že nájdeš niekoho, kto ťa bude rešpektovať a chrániť. Dúfam, že jedného dňa ti bude dávať zmysel to, prečo ti to vtedy nevyšlo s niekým iným. Dúfam, že jedného dňa sa budeš prechádzať a usmievať na celý svet, pretože ty si lásku naozaj zaslúžiš!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.