Muži a starostlivosť o vzhľad

V rubrike beauty na našom webe nájdeš vždy skvelé rady, ktoré ti pomôžu v oblasti krásy. Či už ide o tvoju pleť, vlasy alebo nechty, skin care či make-up. No poradíme aj opačnému pohlaviu, na čo by si mali pri starostlivosti o seba dať pozor. Muži by sa totiž mali zamerať na pár vecí, ktoré z nich robia príťažlivejších jedincov.

Pri pohľade na muža sa každej z nás zapáči niečo iné – jedna je na oči, druhá na zadok, tretiu zaujíma naozaj len to, čo vypustí z úst. No prvý pohľad je dôležitý a na tieto 3 veci by mali muži naozaj dbať. Nielen preto, že sa nám vďaka nim páčia viac, ale najmä kvôli svojmu dobrému pocitu a sebavedomiu.

Podmanivá vôňa

Ak okolo teba prešiel neznámy muž, za ktorým si sa obzrela, pretože jeho vôňa ti udrela do nosa, potom presne vieš, o čom hovoríme. Muži nepotrebujú vo svojej kozmetickej výbave veľa, veď častokrát idú na dovolenku len so zubnou pastou, deodorantom a sprchovacím produktom 3 v 1. No kvalitný parfum im rozhodne nesmie chýbať.

Je to presne ten detail, na ktorý väčšina žien reaguje. Páni, pozor však na to, aby ste to s ním nepreháňali, môže to mať inak úplne opačný efekt.

Muž pri okne
zdroj: Pexels/R. Fera

Hollywoodsky úsmev

Úsmev je to, čo nám vie podlomiť kolená. Najmä, ak si ním chlap odkryje krásny a zdravý chrup, o ktorý sa dôkladne stará. Čo si budeme klamať, žlté a pokazené zuby vidno už z diaľky, a to práve nie sú ústa, ktoré túžime pobozkať. A opäť je to niečo, čo môže každý jeden zmeniť.

Kým farbu očí či postavu máme geneticky danú, zuby vieme nechať vyrovnať i vybieliť.

Fresh strih

V neposlednom rade, ak ide o beauty tipy pre chlapov, nemôžeme opomenúť aj fresh strih. Keď si chlap nenecháva vlasy a bradu neupravene zarastať, nie je to práve známka starostlivosti o vzhľad. Naopak, keď vidíš čerstvú prácu barbera alebo výsledok jeho vlastnej šikovnosti so strojčekom, je z neho nový chlap.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty