Rodení záletníci

Hovorí sa, že keď človek podvedie raz, spraví to znova. Vraj toto správanie máme v sebe zakotvené ako našu súčasť. Je to o povahe, vlastnostiach, ale aj o faktoroch, ktoré nás ovplyvňujú. Kým niektorí majú svoje zásady a nikdy by neboli neverní, iní sú rodení záletníci.

K takým patria aj muži narodení v týchto 3 znameniach. Vyznačujú sa totiž tým, že sa radi obzerajú po iných ženách aj vtedy, keď sú vo vzťahu. Sukničkárstvo majú v krvi.

Strelec

Strelec je v tomto zozname na vrchole. Ak si takého muža spoznala, iste dáš za pravdu, že flirtovanie je jeho súčasťou. Miluje hry so ženami, berie ich ako novú výzvu a keď sa začne nudiť, obzerá sa po novom úlovku. Vážne a romantické vzťahy nie sú pre neho, najmä, kým sa jeho vek nezačína číslovkou 3.

Je to ten typ muža, ktorý vyrazí s partiou kamošov von so zámerom vzťahu na jednu noc.

Blíženci

Blíženci sú rodení záletnici rovnako, aj keď, na Strelca a jeho občas chladné srdce nemajú. Muži narodení v tomto znamení majú 2 tváre – iba skutočná láska, žena, ktorá ich dokáže znova a znova zaujať, ich prinúti neobzerať sa po inej.

V opačnom prípade radi skúšajú svoje možnosti. Majú radi dobrodružstvo a toto k nemu patrí. Sú to chlapi, ktorí ti zlomia srdce. Aj keď ich to môže mrzieť, túžba po tom, aby ich obdivovalo viac žien, je silnejšia a tak sa snažia zaujať ďalšie a ďalšie, aby si tým zdvihli ego.

Vodnár

Vodnári sú veľmi nezávislí ľudia a to platí aj pre vzťahy. Muži, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú presne tí, ktorí sa na ulici obzrú za inou, aj keď držia svoju partnerku za ruku. Vyhovujú im skôr krátke romániky, záväzky ich desia.

Dokonca ani pri milovaní necítia nič viac, len vášeň, ktorá o pár hodín vyprchá. Vždy hľadajú niečo lepšie a preto neostávajú dlho len s jednou ženou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy