Instagram/janasnuderl

Moment, kedy máš chuť sa rozplynúť celá, kedy nerozmýšľaš, len sa nechávaš unášať celou tou atmosférou, ktorá medzi vami vládne. Moment, kedy nech sa stane čo chce, na ničom ti nezáleží, lebo celá pozornosť patrí jemu a jeho perám. Taký bozk…, cítiš sa ako vo filme. No ver, že nie pri každom to môžeš zažiť.

Niektorí ľudia narodení v týchto znameniach zverokruhu, o ktorých si môžeš prečítať nižšie, sú až tak komplikovaní, že ich komplikovanosť sa preukazuje aj v bozkávaní. Vieš, o ktorých je to reč?

Baran

Na jednej strane sa mu nevyhýba, na druhej ho ani veľmi nepreferuje. Tak potom, čo to vlastne chce? Jeho bozky nie sú nijako veľmi prežité, ba naopak, sú rýchle a také nemastné-neslané. Nie je to o tom, že by nevedel, ako na to, len proste nerád venuje pozornosť perám.

Avšak, ak si dokážeš muža narodeného v znamení Baran až natoľko získať, že si nebude vedieť predstaviť jeho existenciu bez teba, potom len zažiješ čo je to pravý bozk.

Panna

Opatrná a často aj považovaná za chladnú. Reč je o znamení zverokruhu Panna, ktoré si ešte aj v bozkávaní dáva pozor. Podobne ako Baran, najprv sa musí bezhlavo zaľúbiť, aby bozk za niečo stál.

Až po tom ukáže svoju nežnosť a čistotu. Bez toho je to ako bozkávať kus ľadu. Brr… Nuž, nie je to až tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Vodnár

Aj Vodnár sa radí medzi tých, s ktorými to s bozkávaním nie je ako vo filme. Až príliš dbá na to, aby to bolo dokonalé, lenže to je nedosiahnuteľné, a preto to býva často ako jedna veľká katastrofa.

Kontroluje, či si to užívaš… že niekedy sa až ty bojíš ho pobozkať. Chce, aby to bol nezabudnuteľný zážitok. Ale svojím prístupom to má opačný efekt.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy