Photo by Andriyko Podilnyk on Unsplash.com

Tu si môžeš prečítať, čo čaká jednotlivé znamenia v budúcnosti.   

Baran

Baranovi sa bude vo vzťahu dariť, pretože jeho partner bude pri ňom. Bude cítiť podporu a silu pokračovať. V blízkej budúcnosti nezažije žiadne klebety ani zlé slová, vzťah sa bude posúvať iba ďalej.

Býk

Nadšenie zo začínajúceho vzťahu, ktoré Býk prejavoval, opadne pomerne skoro. Vzťah sa dostane do stereotypu, no po čase mu to dá partner najavo. Na leto si naplánujú spoločné výlety, ktoré budú plné dobrodružstva, aby sa nenudili.

Blíženci

Blíženec vo vzťahu vôbec nie je trpezlivý. Chcel by všetky pomalé veci preskočiť a rovno sa vrhnúť do niečo vážneho. Na partnera nepočká a vždy na neho skočí s novinkami, ktoré musia vyskúšať. Ak jeho partner vydrží pár mesiacov, tento vzťahu bude mať úspech.

Rak

Človek, ktorý chodí s Rakom, by mal očakávať hĺbku. Rak o vzťahu veľa premýšľa a preto sa často dostanú do konfliktu. Nasledujúce mesiace by si mali všetko hovoriť priamo, aby nevznikali nedorozumenia.

Lev

Napriek tomu, že Lev chce byť stredobodom pozornosti, vzťah sa točí okolo dvoch ľudí. Lev to dobre vie, preto sa snaží partnera rozmaznávať najviac, ako sa dá. Cez leto by mali ísť niekam ďaleko, až sa venujú rozvíjaniu vzťahu.

Panna

Panna očakáva, že jej partner bude viac racionálnejší, než na začiatku vzťahu. Bola by rada, keby menej snívali a viac pracovali, pretože len to môže priniesť zaslúžené ovocie.

Váhy

Váhy majú radi, keď sú veci vyrovnané. Toto znamenie doteraz hľadalo rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom, no neoddýchne si ani v tomto období. Spustí sa v ňom lavína zlých myšlienok o vzťahu, ktoré bude ťažké skrotiť.

Škorpión

Toto znamenie by si prialo, aby s priateľom v blízkej budúcnosti začali viac experimentovať. Škorpión sa začína vo vzťahu nudiť – keď bude nudu pociťovať dlhšie, hrozia problémy.

Strelec

Strelec by mal pre seba a svojho partnera zorganizovať romantickú večeru. V poslednom čase na seba nemali veľa času, tak si to musia vynahradiť. Ak ich vzťah bude viac virtuálny, ako reálny, bude sa ťažko zachraňovať.

Kozorožec

Pravda je vždy lepšia, než lož. Kozorožec by sa to mal naučiť, pretože lož má krátke nohy. V budúcnosti budú musieť byť obaja partneri úprimní. Ak to neurobia, hrozí im vzájomná nedôvera.

Vodnár

Vodnár a jeho partner trávia veľa času spolu. Do budúcnosti by si mali vyčleniť hodiny (alebo aj dni), ktoré budú tráviť s priateľmi a so svojou rodinou, pretože si po dlhšom čase nebudú vzácni a zvyknú si na seba.

Ryby

Toto znamenie bude musieť byť opatrné. Vzťah je ešte krehký, preto by od neho Ryby nemali mať očakávania, akoby to bol 5-ročný vzťah. Po určitom čase sa vyskytnú hádky, ktoré musí toto znamenie riešiť len s chladnou hlavou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating