Vianoce ako je verejne známe, sú hlavne o rodine a spoločných chvíľach. Avšak v dnešnej dobe to už nie je len o štedrovečernej večeri a spomienkach, ale aj o darčekoch a horibilných prekvapeniach. Pretekáme sa jeden pred druhým, kto kúpi väčší či drahší dar a kto viac prekvapí toho druhého.

Tu sú znamenia, ktoré nepatria do skupiny čakajúcich na horibilné darčeky, ale nasávajú atmosféru Vianoc cez emócie a srdce. Takýto ľudia by mali patriť do zlatej skupiny a práve tieto znamenia nepotrebujú veľké dary, ale tvoju pozornosť a lásku. Patríš medzi ne alebo si v nich našiel svojho priateľa či priateľku?

RAK

To najcitlivejšie znamenie a najnežnejšie znamenie zverokruhu je taktiež aj to najskromnejšie. Zaplavia vás láskou a oddanosťou. Radšej obdarujú vás ako dostávajú. Ľudia narodení v tomto mesiaci sú obetavý a potrebujú hlavne tvoju pozornosť a lásku. Majú zmysel pre financie a tak vedia, že nie je všetko len o darčekoch a peniazoch, ale hlavne o rodine a dobrom pocite. Zaplavia vás láskou, oddanosťou a obetavosťou. Radšej obdarujú vás ako dostávajú.

PANNA

Aj keď na prvý pohľad sú panny väčšinou odsudzované, pretože pôsobia namyslene, naopak sú veľmi skromné a nepotrpia si na veľké dary. Milujú atmosféru Vianoc, spoločnosť rodiny, priateľov a taktiež najviac zo všetkého ocenia dobrú večeru, ako drahé darčeky. Medzi pozitívne vlastnosti hlavne patrí vynaliezavosť, ktorou prekvapia aj pod vianočným stromčekom.

VÁHY

Najspoločenskejšie znamenie, ktoré miluje ľudí je poctené tvojou pozornosťou, prítomnosťou a preto si pod stromčekom nechce nájsť nič viac ako tvoje priateľstvo a pochopenie, hlavne vo chvíľach kedy to potrebuje. Oplývajú láskavosťou a diplomatickosťou, preto si taktiež váš ich pozornosť a priateľstvo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.