Mužské znamenia, ktoré ti zlomia srdce

Každý vzťah je iný, každý rozchod je iný, každý chlap je iný. Kým niektorí sú citliví gentlemani, sú tu aj takí, ktorým po ukončení vzťahu nadávame slovami, ktoré by sme tu museli cenzurovať. Takí, ktorí nám zlomia srdce a pritom ich to vôbec nebude trápiť, akoby nemali svoje vlastné. Patria k nim tieto mužské znamenia.

Sú to chlapi, ktorí to už majú v povahe, pretože sa narodili v znameniach, ktoré ich tým ovplyvňujú. Ak nechceš byť sklamaná, daj si na vzťah s nimi pozor.

Tieto mužské znamenia ti dajú bezcitné kopačky

Ako zabrániť tomu, aby hádky vo vzťahu nezničili váš vzťah
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Strelec

Muž narodený v tomto znamení je známy ako veľký sukničkár. Miluje mať život naplnený vášňou v každom smere, a teda aj vo vzťahoch. Keď už pri žene necíti tak silnú iskru, jednoducho ju „odkopne“. To je ešte celkom výhra, pretože častokrát je to neverný partner.

Lásku vníma skôr povrchne, stále hľadá niečo nové, intenzívnejšie a krajšie. Pri flirtovaní si verí, a keď vidí ženu plakať, radšej ide preč.

Škorpión

Aj toto znamenie túži po vášni a sám zo seba vyžaruje akési príťažlivé tajomno. Je to presne ten muž, pri ktorom sa ti podlomia kolená. V posteli rád experimentuje.

Láska len v posteli
zdroj: Unsplash/Meghan Holmes

A práve to môže byť problém, pretože ho ľahko zláka iná žena, s ktorou by sa rád vyspal. Keď nájde tu pravú, býva verný, no akonáhle už vzťah nebude podľa jeho predstáv, všetko zahodí za hlavu. To, že zanechal roky vzťahu za sebou a ženu, ktorá sa trápi, ho už nezaujíma.

Baran

Baran patrí k najtvrdohlavejším mužom. Vo vzťahu chce byť dominantný, no je známy aj tým, že sa v ňom nechce nudiť. Zatiaľ čo on chce mať partnerku pod kontrolou, ona už podľa neho nemá právo zasahovať mu do rozhodnutí.

Z jedného vzťahu do druhého vie ísť naozaj rýchlo, preto je voči svojej bývalej chladný. Nemá záujem sa udobrovať ani dávať druhé šance.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy