Pár sa bozkáva v aute
instagram/joancarolphotography

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ak by si mala povedať, čo na nás muži milujú, vedela by si vybrať nejakú top vec? Samozrejme, bolo by to ťažké. No jednou, všeobecne atraktívnou vlastnosťou, ktorej len máloktorý muž odolá, je sebavedomie. To zdravé, vďaka ktorému z nás vyžaruje láska, šťastie, oheň. 

Čo myslíš, môžeš o sebe tvrdiť, že ho máš tiež? Ak do tvojho života patrí nasledujúcich 7 vlastností a návykov, potom rozhodne áno!

Ranný beh ako liek

Pohyb a šport sú základom nášho zdravia. Taktiež aj znakom, že sa o seba žena stará a chce vyzerať a cítiť sa vo svojom tele dobre. A teda je viac hot aj pre iných. Hovorí sa, že sebavedomé ženy najčastejšie obľubujú beh. Prečo?

Ide o efektívne kardio, pri ktorom si rýchlo zlepšuješ kondičku, no zároveň si pri ňom dokážeš v hlave usporiadať myšlienky. Po takom rannom behu si plná endorfínov, počas dňa vystupuješ pokojne, lepšie reaguješ na situácie a na problémy sa pozeráš triezvo. V konečnom dôsledku ťa nič len tak nerozhádže.

Ak je táto aktivita súčasťou tvojho života alebo sa jej už dlhšie chceš začať venovať, môžeš si odbehnúť aj na príjemnú akciu práve v tomto duchu – dm ženský beh, ktorý sa bude konať už 9. októbra. Stretneš tam nielen množstvo skvelých žien, ale zažiješ aj super výzvu, na ktorú nebudeš sama a urobíš niečo pre svoje zdravie. Spájať ženské kruhy je ako „slepačia polievka pre našu dušu“. 

Zmysel pre humor

Nikomu sa nepáči žena, ktorá si nedokáže zo seba vystreliť, uťahovať si z maličkostí a za všetko sa uráža. To, že sa jej niečo dotkne tak veľmi, že to neberie ani ako žart znamená, že s danou vecou nie je vnútorne vysporiadaná. A to potom svedčí o tom, že si vôbec neverí.

Sebavedomé ženy sú si vedomé svojich plusov a mínusov, takže im zmysel pre humor nechýba.

Podpora a prajnosť

Jedným z najväčších znakov zdravého sebavedomia a vyspelosti ženy je ten, že sa s ostatnými neporovnáva v negatívnom svetle, nezávidí, neohovára, nie je neprajná. Naopak. Teší sa, keď môže vidieť v ostatných inšpiráciu, keď sa darí ženám v jej okolí a spoločne tvoria dobrosrdečnú komunitu.

Chápe, že sme naozaj každá iná a to je na tom to výnimočné.

Cieľavedomosť

Keď si človek verí, nikdy sa nevzdáva. To si musíš zapamätať. Možno sú tvoje ciele a sny ďaleko, no krok po kroku sa môžeš zlepšovať a pomaly sa k nim približovať. Aj keď si na dne, tvoja vnútorná sila, z ktorej pochádza aj ten kúsok sebavedomia, ťa potiahne opäť hore.

Pozitívna myseľ

Videla si už niekedy nahnevanú, smutnú, zákernú či inak negatívnu ženu, ktorá na teba zároveň pôsobila aj sebavedome? To jednoducho nejde dokopy. Ten feeling vyviera z jej úsmevu, dobrej nálady a optimistického myslenia.

Posúvanie svojich limitov

Ak to v sebe máš, ak veríš, že svoje ciele dosiahneš, potom si pri ich plnení môžeš povedať, že to môžeš posunúť ešte ďalej. Zabehla si konečne svoje vysnívané 4 kilometre? Teraz ich dáš 5! S každou výhrou si veríš viac, a teda ideš o level vyššie. Vyjsť zo svojej komfortnej zóny ti môže priniesť oveľa viac, ako tušíš.

Si spoločenská

Baví ťa byť v spoločnosti? Nemusíš byť vždy všetkým na očiach či byť stredobodom pozornosti, stačí, že miluješ okolo seba inšpiratívnych ľudí, s ktorými sa cítiš sama sebou. Keby ti chýbal kus sebavedomia, potom by si bola neustále zatvorená doma. Nechcela by si sa s nikým vídať, aby si sa necítila menejcenná.

Ak si sa v týchto bodoch našla …

… potom ťa pozývame na udalosť, ktorá je určená všetkým ženám – dm ženský beh. Už 9. októbra sa bude konať 9. ročník tejto výnimočnej akcie. Zaregistruj sa a ukáž, že patríš do našej komunity. Dámy, vidíme sa v cieli! 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness