unsplash.com

Na konci života nezáleží na tom, čo si si kúpil, ale na to čo si vybudoval, nie na tom, čo máš, ale čo si zdieľal s druhými nie na tvojich kompetenciách, ale na tvojom charaktere, nie na úspechu, ale na tvojom posolstve. Ži život na ktorom záleží. Ži život plný lásky.

V živote nastáva nespočetne veľa situácii kedy sa musíte rozhodovať akou cestou sa vyberiete. Hoci ani len netušíte, aký to bude mať dopad na vás, vaše prostredie, rodinu či priateľov. Nevieme dopredu povedať, že či je to správne ale ak to tak v tej chvíli cítime prečo myslíme na dôsledky? Tým nechcem povedať, aby ste konali bez rozmýšľanie skôr, aby ste konali trošku spontánnejšie. Vystúpili zo svojej komfortnej zóny, ktorá vás možno z vnútra ničí ale vy sa to bojíte priznať. Otvorili dvere novým hoci neznámym veciam či príležitostiam, aby ste nežili ustráchane, aby ste sa viac uvoľnili a smiali.

zdroj: pexels.com

 

Dnešný svet je plný inštruktáži a pravidiel ako sa vraj naučíte dobre žiť a postupne odbúrate všetky zábrany, budete viac sebavedomejší menej úzkostliví, možno viac priateľskejší a uvoľnenejší. Ale jednu vec nechápem. Sme ľudia každý jeden sme jedinečný a originálny. Máme svoje plusy ale aj mínusy, temné stránky a možno sme niekedy skeptickí. Ale to všetko tvorí náš celok našu jedinečnosť! Nik nemôže prísť nalinajkovať vám život a ak náhodou porušíte nejaké pravidlo tak ste stratení a neviete, čo ďalej.

zdroj: pexels.com

 

Tak to nefunguje, ja sama mám rada motivačné knihy, citáty či obrázky ale myslím si, že každý jeden autor čo tvorí motivačnú literatúru sa v prvom rade snaží pomôcť vašej psychike. Naštartovať vás, dodať vám energiu a silu. Sila myšlienok je naozaj veľká vec a to čo si myslíte sami o sebe si myslia o vás aj iní. A preto nikdy nie je neskoro na nový začiatok či už sa to týka vášho okolia alebo seba samého. Oplatí sa veriť a hlavne bojovať!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife