Monika Bagárová s rodinou

Monika Bagárová na narodeniny potešila svoju dcérku Rumiu. Teší sa z prírastku do rodiny, čo môžeš spozorovať aj vo videu na Instagrame českej speváčky. 

27. mája 2020 Monika Bagárová svojmu vtedajšiemu partnerovi Makhmudovi Muradovi priviedla na svet dcérku Rumiu. Za tie 4 roky sa toho však stihlo zmeniť veľmi veľa.

Hoci si Macho a Monika dali dve šance, napokon im to spolu nevyšlo. Sám MMA zápasník prednedávnom priznal, že to pokašľal ako s expartnerkou, tak s dcérkou, s ktorou netrávil veľa času. Teraz sa však s ňou snaží byť vždy, keď môže.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Dokonca sme sa pred pár dňami vďaka jeho Instagramu dozvedeli, že dcérku už zoznámil aj s novou priateľkou Sabinou Karáskovou. A zdá sa, že si perfektne rozumejú. Muradov ich zobral vyšantiť sa na šmykľavku a Rumia bola nadšená. Podobne, ako aj počas narodeninovej oslavy. Práve v pondelok totiž mala štyri roky.

Monika Bagárová dcérke darovala živý darček

Monika Bagárová svojej dcérke vystrojila veľkolepú párty na tému „jednorožec“. Nesmelo chýbať kopec balónikov a nádherná výzdoba v pastelových fialových farbách.

Ruminka sa dokonca na oslave potešila krásnemu živému darčeku. Od maminy dostala maličký prírastok do ich rodiny, a teda domáceho miláčika. Podarovala jej zajaca, z čoho sa dcérka Makhmuda Muradova náramne tešila a dala mu už aj meno.

„Vítaj v rodine Koloušek. Budeme sa o teba starať ako najviac budeme vedieť. Ešte trochu dúfam, že si to Ruminka s tým menom rozmyslí,“ zažartovala Monika Bagárová pod videom, ktoré pridala na svoj instagramový  profil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News